168 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii produkcja zabawek bez znajomości języka 2014/2015 Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 listopada 2014 04:52

Producent zabawek ekologicznych z Oslo szuka od zaraz 4 pracowników produkcji bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii na rok 2014/2015 przy linii produkcyjnej na stanowisku składania – montażu zabawek. Zatrudnienie na 3 miesiące z płatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 168 NOK/h brutto

Zadania:
Osoby zatrudnione będą przydzielane na stanowiska gdzie aktualnie jest największe zapotrzebowanie na pracę. Będą to typowe prace produkcyjne takie jak: montowanie części elementów, ozdabianie zabawek, obsługiwanie maszyn, kontrolowanie jakości, pakowanie zabawek, itp.

Wymagania:
– osoby posiadające doświadczenie w branży stolarskiej mile widziane
– posiadanie zmysłu artystycznego będzie cenną zaletą
– możliwość wyjazdu za granicę od zaraz aż do końca stycznia 2015 roku
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
– język norweski będzie atutem, ale nie jest obowiązkowy
– darmowe tłumaczenie dokumentów aplikacyjnych
– chęć do pracy po godzinach

Oferujemy:
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji
– miejsce zamieszkania w cenie 2300 NOK za miesiąc od osoby
– zapewniamy 40 godzinny tydzień pracy
– wdrożenie w system firmy
– szkolenia pracownicze

Aplikacja:
Aplikacja za pośrednictwem strony: http://bit.ly/19WiKsj na stronie wypełnia się formularz z zaznaczeniem, ze jest to: „produkcja zabawek Oslo 2014/2015”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/produkcja-zabawek-praca-w-norwegii-od-zaraz-w-oslo-bez-jezyka-20142015/

ID ogłoszenia: 8815462a47f58ca8

9 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii produkcja zabawek bez znajomości języka 2014/2015 Oslo”

  1. Rosik Jarosław na 13 listopada 2014 @ 11:25

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy.

  2. Z zona jestesmy zainteresowani praca gdyz juz jestesmy i mamy problemy z praca gdyz moja aktualna firma wymawia mi mieszkania i konczy mi sie kontrakt . posiadam juz karte podatkowa , person numer i konto . zona ma tylko d-numer . jestesmy zarejestrowani w NAV . Prosze o szybka odpowiedz . Jestesmy gotowi podjac prace od zaraz

    • Dzień dobry jestem z zawodu kosmetyczka i plastyczka mam zdolnosci manualne , jestem wraz z mezem chetna do pracy od zaraz . Mamy 40 lat. Znam Norwegie i prace tam, mieszkalam 4 lata w tym kraju. prosze o kontakt jesli panstwo zdecyduja sie na nasza kandydature . pozdrawiam

  3. Podejme prace od zaraz.Prosze o kontakt

  4. Podejmę prace od zaraz. Proszę o kontakt.

  5. Jestem zainteresowana podjęciem pracy oferowanej w ogłoszeniu. Mam wszystkie potrzebne papiery. Mieszkam w Norwegii wraz z rodzina. Zostajemy na święta tutaj więc jestem dyspozycyjna na cały czas obowiązującej umowy. Komunikuję się w języku angielskim oraz trochę po norwesku. Posiadam prawo jazdy kat. B oraz własny samochód. Proszę o kontakt mailowy. Mam nadzieję na zainteresowanie moją osobą. Pozdrawiam. Adriana

  6. Jestem zainteresowany oferta pracy,
    posiadam doswiadczenie w branzy
    stolarskiej, jezyk angielski. Moge podjac
    prace od zaraz.

  7. Witam, dwie młode energiczne dziewczyny 26lat) poszukują pracy od stycznia , jeśli poszukują państwo dodatkowych rak do pracy jak najbardziej jesteśmy zainteresowane. Pozdrawiam

  8. Jestem zainteresowny praca w waszej firmie . Skonczylem sole o profile stolarz tpicer . Mieszkam w Oslo .