do ustalenia

Dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu biur bez znajomości języka Oslo od zaraz

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 maja 2015 20:32

Oferujemy od zaraz fizyczną pracę w Norwegii przy sprzątaniu różnego typu obiektów. Zatrudnienie w Oslo dla sprzątaczy – sprzątaczek bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Zadaniem pracownia będzie sprzątanie takich powierzchni jak biura, mieszkania, pomieszczenia po remontach.

Wymagania:
– możliwość pracowania w grupie osób
– doświadczenie na danym stanowisku
– posiadanie prawa jazdy kat.B
– zamieszkanie w okolicach Oslo, Baerum, Asker
– zatrudniamy osoby bez nałogów
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– dobre zdrowie
– przyjazd samochodem będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– dobre warunki płacowe
– pracę w młodym, dynamicznym zespole
– legalne zatrudnienie od zaraz
– ciągłość zleceń

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na maila: ogłoszenie nieaktualne
Można również dzwonić pod numer [ogłoszenie nieaktualne] w godzinach od 12 do 16.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-fizyczna-w-oslo-przy-sprzataniu-domow-biur-i-po-remontach-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 115554e31c5c23fe

4 komentarze na “Dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu biur bez znajomości języka Oslo od zaraz”

  1. Witam. Jestem zainteresowana pracą sprzątania w biurach, jestem uczciwa i pracowita. Mam 54 lata i mogę podjąć pracę od zaraz . Pozdrawiam

  2. Witam , jestem zainteresowany praca , lat 27 prosze o kontakt 724353272

  3. Krystian Sobek na 22 czerwca 2015 @ 16:44

    Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Proszę o kontakt w celu dalszych informacji pod nr 510-929-512 . Dziękuję i pozdrawiam Krystian 🙂

  4. Mieszkam w Jessheim, szukam pracy. Mam 32 lata, wlasny samochód. Mogę zaczac od zaraz. Rozmawiam po angielsku.