156 brutto NOK

Dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu biura w Fredrikstad bez języka

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 września 2014 02:45

Firma sprzątająca w Fredrikstad zatrudni sprzątaczkę od zaraz. Praca w Norwegii przy sprzątaniu biura bez języka norweskiego – ogłoszenie głównie dla kobiet, ale panowie również mogą aplikować.

Stanowisko: sprzątaczka
Miejsce pracy: Fredrikstad
Wynagrodzenie: 156 NOK brutto za godzinę

Zadania:
Całościowe, kompleksowe sprzątanie powierzchni biurowych w biurowcu na terenie Fredrikstad. W skład obowiązków wchodzi odkurzanie, czyszczenie, mycie ubikacji, wycieranie mebli etc.

Wymagania:
– dobra kondycja, doświadczenie w sprzątaniu
– komunikatywny język angielski
– gotowość do stałego zatrudnienia
– mile widziane osoby posiadające zamieszkanie w Norwegii

Oferujemy:
– stałą umowę o pracę na pełny etat
– możliwość otrzymania premii za dobrą pracę
– pomoc z dopełnieniem wszystkich formalności związanych z pracą na miejscu
– przyjazną atmosferę oraz respektowanie praw pracownika

UWAGA OGŁOSZENIE TESTOWE – PROSIMY NIE ODPOWIADAĆ

ID ogłoszenia: 6795414e303f14a6

5 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu biura w Fredrikstad bez języka”

  1. Ewelina Jastrzębska

    Bronnelokkvein 3

    Fredrikstad

    Tel.46269048

    23 år gammel, full av liv jente er interessert i å bli en del i din bedrift. Jeg leter etter en jobb som skal gi meg tilfredshet og skal gjore at jeg alltid vil komme tilbake pa jobb lykkelig . Jeg er interessert i å jobbe med renhold lokaler, hoteller, guidet igangkjøring eller hjem. Jeg har erfaring og jeg er sikker på at jeg er den rette personen til å utføre slike aktiviteter, fordi jeg er noyaktig , og jeg har mye energi. Jeg er ikke redd for vanskelige oppgaver, og vil sikkert utfore jobben best jeg kan. Det er veldig viktig for meg å ta vare på sitt arbeidssted. Jeg elsker rent og ryddig sted, fordi det gir meg en annen og bedre energi og humør. Jeg er en veldig glad person og på ansiktet mitt hersker alltid smil. Jeg har ikke noe problem å snakke med andre mennesker, ansatte og kunder, som er svært nyttig på jobb. Alltid hyggelig å referere til alle og prøve å gjøre sitt arbeid en annen glede og nytelse.Stillingen i din bedrift for meg er et veldig bra sted. Jeg er helt sikker at jobben i deres bedriften skal gi meg glede og stor tilfredshet og dere far en godt og vennlig arbeider.

    Med tegnede og en stor smil Ewelina Jastrzębska.

    Witam mieszkam na stale w Fredrikstad mam duze doswiadczenie w pracy przy sprzataniu. komunikatywny jezyk angielski.

  2. Mam33 lata doswiadczeniw w pracy przy sprzataniu prywatnie domy pracowalam w rendhold obsluga firm i kancelari mam zgode na prace w norwegi mieszkam w sarpsborg jestem pracowita i dyspozycyjna

  3. Ewa Galuszka na 7 grudnia 2014 @ 20:16

    Witam ! JJestem Ewa mam 52 lata, pracowałam jako salowa, pracowalam również przy produkcji keczupu, ukonczyłam pierwszy stopień języka norweskiego, posiada prawo jazdy kategorii b, jestem bez nałogów , mam dorosłe dzieci, jestem chętna podjąć pracę, proszę o kontakt ewal.galuszka@gmail.pl , tel. 796810822,
    Pozdrawiam?

  4. Witam znalazlam Pani ogloszenie w internecie wiem , ze minelo sporo
    czasu od dodania ogloszenia , ale może akurat Pańska firma poszukuje
    osoby do sprzatania . Mam na imie Amanda mam 23 lata i mieszkam w
    Fredrikstad od dluższego czasu z chlopakiem który ma tu pracę od 7 lat
    na stale . Posiadam prawo jazdy Kat B i wlasny tutaj samochod takze z
    dojazdami nie ma problemu . Sprzątam obecnie w 2 domach ale to wciąż za
    malo , często mam prace jednorazowe z których ludzie są zadowoleni .
    Jestem osobą pracowitą , sumienna i uczciwą a przede wszystkim potrafie
    zaplanowac sprzątanie tak by ze wszystkim się wyrobic . Proszę o
    przeanalizowanie mojej prośby i odpowiedz .moj nr tel 570768385 Pozdrawiam 🙂

  5. Witam Jestem bardzo zainteresowana praca prosze o kontakt 93955869 pozdrawiam