155 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu domów bez języka od zaraz Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 października 2015 02:04

Od zaraz szukamy kilku osób do pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Aktualne ogłoszenie z Oslo bez znajomości języka. Zatrudnienie dla sprzątaczek i sprzątaczu z zaświadczeniem o niekaralności oraz komunikatywnym językiem angielskim.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 155 NOK/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Praca wykonywana jest w zespołach i polega na porządkowaniu zlecanych powierzchni. Osoby zatrudnione sprzątają pomieszczenia w ten sposób, aby wyglądały schludnie. Pracownik na przykład wynosi odpady, zmywa naczynia, myje podłogi, wyciera kurze, czyści toalety.

Wymagania:

– znajomość j. angielskiego
– zdolność do pracy w grupie
– samodzielne wykonywanie zadań
– dobre zdrowie
– stanowisko dla osób energicznych
– godne reprezentowanie firmy
– uczciwość, zaangażowanie
– posiadanie dokumentu potwierdzającego niekaralność
– należy dokładnie wykonywać zadania

Oferujemy:
– norweskie warunki zatrudnienia
– szkolenia w języku polskim
– zdobycie nowego doświadczenia i podniesienie swoich kwalifikacji
– zapewniamy ubezpieczenie oraz zakwaterowanie
– odprowadzanie składek
– pomoc w pierwszych dniach
– start już od zaraz

Aplikacja:
W celu rejestracji należy przesłać CV na maila: martyna.grabarczyk@10g.pl z tematem: Sprzątanie domów i mieszkań, Oslo, listopad 2015.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-oslo-j-angielski/

ID ogłoszenia: 4835631553707e24

6 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu domów bez języka od zaraz Oslo”

  1. Proszę owięcej informacji co do kandydatów mam 48 lat dużo energii zdrowia i siły ale metryka odstrasza potencjalnych pracodawców.

  2. witam jesteśmy zainteresowni pańska oferta, chciałam zapytac czy jest mozliwosc wyjazdu parą proszę kontakt 665-401-524

  3. Jesteśmy wraz z koleżanką zainteresowane ofertę pracy.
    Byłybyśmy gotowe do wyjazd w styczniu 2016.
    W razie zainteresowania proszę o kontakt 698-794-422

  4. Jestesmy z siostra zainteresowane ofeta od styczia 2016 😉 prosze o kontakt 50660715

  5. Witam czy praca jest aktualna? Dyspozycyjna od pon do ndz.Pozdrawiam Joanna

  6. Witam czy oferta jest jeszcze aktualna czekam na odpowiedz