do ustalenia

Dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu domów bez znajomości języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2015 15:04

Firma zagraniczna z Bergen szuka sprzątaczek bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Pracodawca nie wymaga posiadania doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik zajmuję się sprzątaniem domów i mieszkań na określonym terenie.
Zadania jakie będzie wykonywać to między innymi: zmywanie podłóg, mycie okien, odkurzanie, ścieranie kurzy, czyszczenie toalet, wyrzucanie śmieci, itp.

Wymagania:
– umiejętne zarządzanie czasem pracy
– wytrzymałość fizyczna
– dla osób zdrowych, niekaranych, z dobrym nastawieniem
– samodzielne wykonywanie zadań
– odpowiedzialność, dyskrecja, uczciwość
– posiadanie prawa jazdy kat.B
– doświadczenie przy sprzątaniu będzie mile widziane
– znajomość języka angielskiego jest obowiązkowa
– gotowość do szybkiego wyjazdu

Oferujemy:
– pracę od zaraz na norweskich zasadach
– podpisanie umowy na okres 3 miesięcy
– ciągłość zleceń
– w pierwszych dniach przewidziane są szkolenia
– wprowadzenie w system działania firmy
– jasne warunki umowy
– pomagamy przy szukaniu zakwaterowania w jak najkorzystniejszej cenie

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV na maila: martajastrzebska@poczta.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sprzatanie-domow-i-mieszkan-od-zaraz-bergen-norwegia-praca-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 47655e19ccd5062c

3 komentarze na “Dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu domów bez znajomości języka Bergen”

  1. Sara Łabędzka na 30 sierpnia 2015 @ 16:11

    Dzień dobry,
    Niestety nie mogę wysłać do Pani e-maila, ponieważ wyskakuję mi jakiś błąd.
    Mam pytanie odnośnie oferty pracy, czy mieszkając w Bergen również mogę u Państwa aplikować swoje CV.
    Bardzo prosiłabym o odpowiedź na adres e-mail saralabedzka2210@gmial.com

    Sara Łabędzka

  2. Witam serdecznie,
    Mieszkam w Bergen. Jeśli ogłoszenie jest nadal aktualne proszę o kontakt na mail: a.gruszczynskaa@gmail.com
    Pozdrawiam,
    Anna Szulc.

  3. zgłoszenie na 23 września 2015 @ 20:11

    Witam serdecznie!
    Jestem zainteresowana tą ofertą pracy.
    Jestem osobą uczciwą, poważną, otwartą, łatwo nawiązuje kontakty, szybko się uczę i jestem osobą bezproblemową, bez nałogów. Język angielski umiem na poziomie podstawowym (komunikatywnym). Mam możliwość przyjazdu z koleżanką i własnym transportem (obydwie posiadamy prawo jazdy kat.B).
    Pozdrawiam, Maria.