165 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu domów od zaraz z językiem angielskim Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 stycznia 2017 01:10

Dostępna od zaraz atrakcyjna oferta pracy w Norwegii dla Polaków z językiem angielskim. Sprzątanie domów i mieszkań na terenie Oslo z zapewnionym samochodem i telefonem służbowym.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka

Miejsce: Oslo, Norwegia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 165 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca polega na sprzątaniu domów klientów na podstawie stałych zleceń
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie m.in. wycieranie kurzy, mycie podłóg, sprzątanie kuchni, łazienek, sypialni czy garaży

Wymagania:

  • samodzielność na stanowisku pracy
  • dokładność i staranność
  • pełna dyskrecja
  • wysoka kultura osobista
  • dobra prezencja
  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • dobra organizacja

Oferujemy:

  • zapewnione auto i telefon służbowy
  • zatrudnienie na okres próbny z możliwością przedłużenia współpracy dla najlepszych
  • atrakcyjne zarobki
  • pomoc medyczną w nagłych przypadkach
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • szansę na stałe zatrudnienie w Norwegii

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń wraz z CV oraz zdjęciem na adres:

martyna.grabarczyk@10g.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/z-jezykiem-angielskim-norwegia-praca-od-zaraz-sprzatanie-domow-i-mieszkan-oslo/

ID ogłoszenia: 3695875576475fb0

5 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu domów od zaraz z językiem angielskim Oslo”

  1. błędny e-mail:(

  2. Karolina Sordyl na 24 stycznia 2017 @ 21:02

    Witam. Jestem zainteresowana praca .
    Jestem dyspozycyjna od zaraz . Bardzo proszę o kontakt .

  3. Witam ja również jestem zainteresowany tą pracą znam język angielski w stopniu komunikatywnym. Jestem pracowity oraz sumienny. Mogę jechać od zaraz. Proszę o kontaktu pod numer telefonu: 601154325

  4. jestem zainteresowana propozycja tej oferty prosze o odpowiedz

  5. Magdalena Rusin-Zielinska na 14 lutego 2017 @ 12:01

    Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy. Niestety Pani e-mail nie dziala,otrzymuję odpowiedź zwrotną, że jest nieprawidłowy.

    Mieszkam w Oslo i mówię płynnie po angielsku.
    Proszę o kontakt.