do ustalenia

Dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań bez języka Oslo od zaraz

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2015 17:42

Zatrudnimy pracowników sprzątających do pracy w Norwegii na terenie Oslo. Oferta dla Polaków od zaraz bez znajomości języka norweskiego przy sprzątaniu mieszkań i domów.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Praca polega na sprzątaniu powierzchni domowych przy użyciu profesjonalnego sprzętu sprzątającego oraz środków chemicznych. Zlecenia będą samodzielne bądź przy większych pracach odbędą się w grupach.

Wymagania:
– dokładność, zaangażowanie, uczciwość
– doświadczenie przy sprzątaniu
– duże pokłady energii
– dobre zdrowie
– dla osób bez alergii
– do aplikacji należy dołączyć dokument potwierdzający niekaralność
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– gotowość wyjazdu od zaraz

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– dużą ilość zleceń
– możliwość kontaktu z polskim konsultantem
– na miejscu znajduję się również anglojęzyczny opiekun zmiany
– zapewniamy przepracowanie 30 godzin w ciągu tygodnia
– pomagamy przy szukaniu zakwaterowania
– legalną pracę od zaraz

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na adres mailowy: martyna.grabarczyk@10g.pl z tytułem: Praca przy sprzątaniu domów i mieszkań, Oslo.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-dla-polakow-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 6195528de44ae161

2 komentarze na “Dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań bez języka Oslo od zaraz”

  1. Witam, jestem bardzo zainteresowana pracą na wakacje. Jestem gotowa zacząć pracę niestety dopiero od połowy lipca ze względu na praktyki zawodowe które muszę odbyć na studiach.
    Czy istnieje możliwość rozpoczęcia pracy w tym terminie?
    Jestem energiczna, dokładna i lubię porządek. Posługuję się językiem angielskim na poziomie zaawansowanym.

    Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź.

  2. Dzień dobry jestem zainteresowany tą ofertą pracy moge zacząć od zaraz.Postaram sie niedługo wysłać CV na maila.