8000 NOK

Dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań bez znajomości języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 stycznia 2015 13:57

Oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań, domów oraz biur w mieście Oslo. Zatrudnienie dla Sprzątaczek bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sprzątający
Lokalizacja: Norwegia, Oslo oraz inne lokalizacje
Wynagrodzenie: 8000 NOK

Zadania:
Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej należy m.in.: zamiatanie i zmywanie podłogi, odkurzanie, mycie okien, polerowanie podłóg, opróżnianie koszy na śmiecie, ścieranie kurzy, mycie i czyszczenie urządzeń sanitarnych itp.

Wymagania:
– osoba zdrowa
– posiadanie poczucia estetyki
– zaangażowanie, obowiązkowość, punktualność, uczciwość
– znajomość języka angielskiego będzie sprzyjała podczas rekrutacji
– posiadanie prawa jazdy kat.B
– samodzielność
– znajomość topografii Oslo

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– pracownikom zapewniamy miejsce zamieszkania
– samochód służbowy
– ciągłość zleceń

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: annikeno@outlook.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-przy-sprzataniu-w-oslo-i-okolicach-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 54154c1f9c780ddb

3 komentarze na “Dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań bez znajomości języka Oslo”

  1. Witam wraz z koleżanką znajdujemy się w ppobliżu Oslo jjesteśmy chętne ppodjęcia pracy od zaraz ,;) nr tel. 96862652

  2. Hej jestem zaineresowany praca przy sprzataniu domow mieszkan pracawalem juz przy sprzataniu hoteli w anglii znam komunikatywny jezyk szwecki jestem gotowy na wyjazd z kolega od zaraz jesli jest taka mozliwosc…
    Dawid 883072147

  3. agnieszka774@interia.pl na 12 lutego 2015 @ 16:55

    Jestem w Oslo ,znam angielski,pod=siadam prawo jazdy kat.B,mam bardzo duze doswiadzcenie w sprzatniuw Norwegii,sprzatam tu 5 lat.Jestem zainteresowana praca od zaraz