75-80 zł/h

Dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu przemysłowym Ålesund bez języka

  • Miasto lub region: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 marca 2015 01:28

Pilnie zatrudnimy pracowników sprzątających, sprzątaczki bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii w mieście Ålesund przy sprzątaniu obiektów przemysłowych.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Norwegia, Ålesund
Wynagrodzenie: 75-80 zł/h

Zadania:
– utrzymanie w czystości i sprzątanie hal przemysłowych
– dezynfekowanie maszyn
– wykonywanie prac zlecanych przez przełożonego

Wymagania:
– możliwość podjęcia pracy w Norwegii
– bez żadnych problemów zdrowotnych
– kandydaci pracujący wcześniej na danym stanowisku będą mile widziani
– rzetelność, wywiązywanie się z zadań
– dokładne sprzątanie

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– podpisanie umowy z norweskim pracodawcą
– legalną pracę na dłuższy okres
– dużą ilość przepracowanych godzin
– jasne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: kontakt@kubo.net.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-przy-sprzataniu-bez-znajomosci-jezyka-w-alesund/

ID ogłoszenia: 969550cb5e0b93a0

21 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu przemysłowym Ålesund bez języka”

  1. Podejme prace od zaraz. Mężczyzna lat 37.

  2. Witam.pilnie poszukuje pracy wraz z kolezanka. Jestesmy gotowe do podjecia kazdej pracy jestesmy dyspozycyjne, puntktualne swoja prace wykonujemy rzetelnie i sumiennie. Prace podejmiemy od zaraz. Czekamy na odpowiedz

  3. krzysiek na 24 marca 2015 @ 22:54

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy, proszę o kontakt 889 028 840

  4. Witam trafiłem na Pana ogłoszenie o pracy w Norwegi . Jeżeli oferta jest nadal aktualna proszę o kontakt mam 39 lat i jestem zdrowym facetem przez 15 miesięcy pracowałem jako pracownik socjalny w szpitalu ( maszyna myjąca podłogi , odpady itp )

  5. Daniel23 na 26 marca 2015 @ 07:59

    Witam. Jestem zainteresowany panstwa oferta pracy. Chcialbym z panstwem wspolpracowac, jestem mlody, pracowity, szybko i dokladnie robie swoje zadania ktore sa mi powiezone. O to moj numer: 732664695

    Pozdrawiam Daniel

  6. driver22221 na 27 marca 2015 @ 11:39

    Witam,
    Jestem zainteresowany oferta pracy i wyjazdem w trybie natychmiastowym do Norwegii pracowałem od kilku lat na produkcji.znam Dobrze Angielski ,mam doświadczenie przy sprzotaniu teg typu.
    prosze o kontakt +48 739 641 493

  7. CZESŁAWA na 27 marca 2015 @ 13:09

    Jestem zainteresowana w/w pracą, mam doświadczenie na w/w stanowisku. Jestem odpowiedzialna, sumienna, bez nałogów, z prawem jady kat. B. tel.796-066-359

  8. Witam. Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane ofertą pracy.Proszę o kontakt tel.788752541.Jesteśmy pracowite,Pozdrawiam.

  9. Witam jestem zainteresowana pracą mam doświadczenie +48 602686106

  10. slawomir zembrzuski na 3 kwietnia 2015 @ 10:48

    podejme prace,pracowalem na podobnym stanowisku

  11. Witam jestem zainteresowana oferta .Mieszkam w Norwegii od 3 lat sprzatam prywatne domki posiadam prawo jazdy kat.B jestem dyspozycyjna i solidna .

  12. Witam,jestm zainteresowany Państwa ofertą.Na podobnym stanowisku pracowałem w Gdańsku w Stoczni Północnej.Mam chęci i motywację do pracy.Posiadam prawo jazdy kat/B od wielu lat.Bardzo liczę na kontakt Państwa ze mną tel.+48 511 402 303.

    Serdecznie Pozdrawiam
    Maciek–chłopak z Gdańska.

  13. Jacek Resiak na 8 kwietnia 2015 @ 01:54

    Witam,
    Jestem zainteresowany oferta pracy i wyjazdem w trybie natychmiastowym do Norwegii pracowałem od miesięcy na produkcji ,Mam doświadczenie przy sprzotaniu teg typu.
    prosze o kontakt 731495503

  14. Nie boje sie wyzwan i jestem gotowa od zaraz mam opanowany biegle j, angielski w stopniu komunikatywnym i co nie co po norwesku. Czekam na odp. pod # tel. 516 713 300

  15. pracowniczki na 16 kwietnia 2015 @ 20:18

    Poszukujemy pracy w terminie od 25.05.2015r, doświadczenie w sprzątaniui kelnerowaniu, prawo jazdy kategorii B, angielski poziom B2. Kontakt mailowy.

  16. Witam,

    w nawiązaniu do ogłoszenia chciałbym podjąć pracę na ww stanowisku. Posiadam doświadczenie pracy w krajach skandynawskich głownie Dania. Komunikuję się w języku angielskim. Jestem dyspozycyjny do podjęcia pracy od zaraz. Proszę o kontakt mailowy.

    Z poważaniem

    Łukasz

  17. Witam,
    Poszukuję pracy po 20 lipca 2015, ale jeśli jest taka konieczność to od zaraz. Bardzo interesuje mnie Państwa ogłoszenie. Mam 43 lata, dobrze znam język angielski, jeżdżę samochodem, umiem obchodzić się z maszynami, jestem pracowita i ambitna. Proszę o kontakt mailowy.

  18. witam,chetnie podejme tego typu prace..Proszę o kontakt na mail..z gory dziekuje

  19. Witam,
    w odpowiedzi na ogłoszenie : https://praca-norwegia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-norwegii-przy-sprzataniu-przemyslowym-alesund-bez-jezyka/
    chcę zgłosić swoją kandydaturę.
    Nazywam się Basia mam 38 lat.
    Mam 13 lat doświadczenia w profesjonalnym na wysokiej jakości poziomie sprzątaniu biur, domów, hal magazynowych, również w pracy sprzętem mechanicznym typu : jedno-tarczówki, maszyny czyszcząco-myjące, polerki itp., w nakładaniu warstw polimerowych, doczyszczaniu różnych powierzchni, jak i zarządzaniem osobami, organizacją pracy w zespole sprzątającym, przeszkalaniu osób w zakresie BHP stanowiskowe oraz kierownicze, pozwolenie na prace wykonywane na wysokości z podnośnika pow. 3 m. Posiadam prawo jazdy kat. B i doświadczenie na długich trasach w prowadzeniu samochodu.
    Poszukuję pracy na dłuższy okres.
    Teraz stacjonuję w Polsce we Wrocławiu.
    Proszę o odpowiedź, czy moja oferta zainteresowała Państwa?
    Jeśli tak 🙂 to proszę o podanie kosztów jakie musiałabym ponieść na miejscu związanych z zakwaterowaniem i czy pomagają Państwo w znalezieniu zakwaterowania.
    Od kiedy oczekiwaliby Państwo mojej gotowości do pracy?
    Pozdrawiam serdecznie.
    Basia
    tel. 0048 511 006 228

  20. Witam poszukuje pracy na terenie Oslo. Posiadam prawo jazdy oraz własny samochód, sprzątałam wcześniej dom jednorodzinny w Rzymie oraz sezonowo w Hotelu.Jestem osoba bardzo energiczna sumienna pracowita i uczciwa. Bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam

  21. jestem zainteresowany mam doświadczenie pracy na maszynach czyszczących proszę o kontakt maciekolejnik@onet.eu pozdrawiam