13000 NOK/mc

Dam pracę w Norwegii sprzątanie mieszkań z językiem angielskim Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 października 2014 02:03

Firma sprzątająca szuka sprzątaczek bez języka norweskiego. Oferta pracy w Norwegii z Oslo przy sprzątaniu mieszkań. Zatrudnienie z językiem angielskim głównie dla kobiet.

Stanowisko: Pracownik do sprzątania
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 13000 NOK/mc

Zadania:
Zadaniem sprzątaczki jest utrzymanie porządku, czystości, właściwego stanu sanitarno-higienicznego i zadbanie o ogólny wygląd pomieszczeń. Czynności te wykonuje za pomocą odkurzaczy, froterek, szczotek do zamiatania i szorowania, oraz rozmaitych środków czystości.

Wymagania:
– sumienność, obowiązkowość, uczciwość
– dokładne wykonywanie zadań
– umiejętność zorganizowania sobie czasu pracy
– otwartość na ludzi
– ogólna sprawność fizyczna i ruchowa
– doświadczenie przy sprzątaniu
– zatrudnienie dla osób od 28 do 40 lat

Oferujemy:
– pracę od 8 do 16
– stałe zlecenia
– stabilne zatrudnienie
– dobre zarobki w wysokości 13000 NOK za miesiąc
– dobre warunki pracownicze
– pracę samodzielną

Aplikacja:
Prosimy o aplikację za pośrednictwem strony:  ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/sprzatanie_norwegia,ogloszenie,20141007105850.html

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-norwegia-praca-fizyczna-bez-jezyka-przy-sprzataniu-w-oslo/

ID ogłoszenia: 759544196f8744df

2 komentarze na “Dam pracę w Norwegii sprzątanie mieszkań z językiem angielskim Oslo”

  1. Obecnie przebywam w Oslo.Jestem gotowa podjąć pracę od zaraz.Porozumiewam się w j.angielskim.Jestem uczciwa, dokladna, punktualna.

  2. Przyjmę pracę na 24 listopada 2014 @ 17:13

    Witam,mam na imie Karolina mam 20 lat mieszkam na terenie Oslo ,obecnie pracuje w firmie sprzatajacej domki prywatne i po wyprowadzkach lecz chce zmienic tą prace ze wzgledu na mały zarobek.Bardzo dobrze wykonuje tą pracę klientki nie skarżą sie na mnie wiec nie mam problemu z tą czynnoscia.Prosze o kontakt email:karola1212-15@o2.pl lub tel+4748672680.Pozdrawiam