do ustalenia

Dam pracę w Norwegii sprzątanie po remontach bez znajomości języka Askim

  • Miasto lub region: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 marca 2015 03:05

Oferta fizycznej pracy w Norwegii przy sprzątaniu obiektów po remontach. Zatrudnienie w Askim dla sprzątaczek i sprzątaczy bez znajomości języka norweskiego z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik sprzątający
Lokalizacja: Norwegia, Askim
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– czyszczenie obiektów po remontach
– używanie odpowiednich przemysłowych urządzeń czyszczących
– wynoszenie pozostawionego gruzu
– mycie okien, odkurzanie, usuwanie farby z podłogi itp.

Wymagania:
– dobre ogólne zdrowie fizyczne
– doświadczenie przy sprzątaniu po remontach
– osoba ułożona, samodzielna, zorganizowana
– umiejętność pracy samodzielnej jak i w grupie
– porozumiewanie się w języku angielskim na dobrym poziomie
– dokładne wykonywanie swoich zadań
– zdolność do szybkiej i dokładnej pracy
– zaangażowanie

Oferujemy:
– początkowo zatrudniamy na 3 miesiące po tym okresie możliwe jest podjęcie pracy stałej
– zapewniamy niezbędne materiały potrzebne do pracy
– odzież ochronną
– proponujemy kilka ciekawych miejsc możliwych do wynajęcia
– organizujemy darmowy lot do Norwegii
– dobrą płacę
– dobre warunki dla osób zatrudnionych na stałe

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na maila: michal.korzybski@onet.eu prosimy o dokładne opisanie swoich umiejętności i znajomości języka angielskiego.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sprzatanie-po-remontach-oferta-pracy-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-askim/

ID ogłoszenia: 174550617f11d12f

2 komentarze na “Dam pracę w Norwegii sprzątanie po remontach bez znajomości języka Askim”

  1. marcindyl95@gmail.com na 3 maja 2015 @ 21:15

    Witam,
    wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Jesteśmy studentami posiadającymi prawo jazdy kategorii B oraz jesteśmy osobami niekaranymi. Nie posiadamy jeszcze doświadczenia w owej branży jednak jesteśmy pracowici, zdeterminowani do podjęcia tej pracy oraz nie boimy się wyzwań. Nasz znajomość języka angielskiego jest na poziomie komunikatywnym. Prosimy o kontakt
    marcindyl95@gmail.com

  2. Krystian Sobek na 22 czerwca 2015 @ 17:09

    Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Bardzo proszę o kontakt w razie pytań pod nr. 510-929-512 . Dziękuję i pozdrawiam Krystian.