150 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii bez znajomości języka w Oslo od zaraz na magazynie z karmą dla zwierząt

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 stycznia 2019 20:02

Praca w Norwegii w Oslo na magazynie przy zbieraniu zamówień na karmę dla zwierząt i nie tylko. Zatrudnienie 2019 od zaraz możliwe bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik magazynu z karmą dla zwierząt i innymi akcesoriami.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 150 NOK brutto/h.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca w hurtowni z towarem zoologicznym, takim jak: posłania, klatki, karma, zabawki, środki dom  kąpieli itp;
  • kompletownie zamówień, pakowanie, wprowadzanie danych do bazy, rozładunek i załadunek samochodów itp.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • pracowitość, zaangażowanie, niezawodność;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze;
  • wysokie zarobki + możliwość otrzymania pensji;
  • zapewnione zakwaterowanie płatne 3500 NOK + media;
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę z możliwością jej przedłużenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę wysyłać na e-mail:

soknadansatte2019@fastem.com, a w tytule e-maila należy wpisać:  „Magazyn z akcesoriami zoologicznymi, Oslo + imię i nazwisko”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-karma-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 3385c2f8327bcd2c

5 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii bez znajomości języka w Oslo od zaraz na magazynie z karmą dla zwierząt”

  1. jestem chetny do podjecia pracy

  2. Tomasz Jaworowski na 10 stycznia 2019 @ 11:28

    Jestem zainteresowany tą praca proszę o podanie adresu e-mail celem przesłania mojego CV.

  3. jestem zainteresowana

  4. pawelstiller1994 na 12 stycznia 2019 @ 23:15

    witam 2 studentów zaiteresowanych wyjazdemod zaraz , proszę o odp

  5. Dzień dobry!

    Jestem zainteresowany ofertą pracy.

    pozdrawiam,
    Damian