169 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii z j. angielskim przy sprzątaniu po remontach od zaraz Askim

  • Miasto lub region: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 grudnia 2019 19:29

Potrzebne od zaraz osoby do pracy w Norwegii przy sprzątaniu po remontach. Zatrudnienie w Askim ze znajomością języka angielskiego dla sprzątaczek lub sprzątaczy w oparciu o norweską umowę.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Askim.

Wynagrodzenie: 169 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym, która polega na sprzątaniu domów, mieszkań oraz innych obiektów;
  • zadaniem będzie sprzątanie po remontach, czyli usuwanie zabrudzeń po materiałach budowlanych, usuwanie kurzu, kamienia itp.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • doskonała organizacja;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • norweską umowę o pracę na początku na 3 miesiące, a potem dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia zatrudnienia;
  • pomoc przy sprawach formalnych, które dotyczą podjęcia legalnej pracy w Norwegii;
  • możliwość rozwoju;
  • pracodawca zapewnia sprzęty oraz materiały.

Aplikacja:

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: michal.korzybski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-przy-sprzataniu-po-remontach-w-askim-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 6995df110c983094