od 155 NOK/h

Dam pracę w Norwegii z językiem angielski od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 marca 2019 19:46

Od zaraz do podjęcia praca w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie dla sprzątaczek ze znajomością j. angielskiego w Oslo oraz z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie na miejscu i atrakcyjnymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 155 NOK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca polega na całościowym sprzątaniu mieszkań;
  • czasami obowiązkiem będzie również prasowanie prania;
  • możliwe jest również wzięcie lepiej płatnej pracy, gdzie stawka przeważnie wynosi x2, a polega na sprzątaniu po remontach albo garaży, piwnic i strychów.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej w Norwegii;
  • posiadanie doświadczenia;
  • chęć rozwijania się i do uczenia się języka norweskiego.

Oferujemy:

  • dobre warunki zatrudnienia;
  • pracę od zaraz;
  • możliwość przepracowania dużej liczby godzin w miesiącu;
  • zapewnione zakwaterowanie na miejscu odpłatnie;
  • dla osób chętnych jest możliwość udziału w kursie języka norweskiego, który prowadzony jest w siedzibie firmy przez polskojęzycznego lektora; koszt 1000 NOK miesięcznie.

Aplikacja:

Zgłoszenia na powyższą ofertę można wysyłać na adres: beata-norwegia@gazeta.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-przy-sprzataniu-mieszkan-z-j-angielskim-w-oslo/

ID ogłoszenia: 1605c7fe8edcadb8