158,60 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii z językiem angielskim Stavanger przy sprzątaniu szkół, domów, urzędów

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 listopada 2016 04:44

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla osób ze znajomością języka angielskiego przy sprzątaniu dużych obiektów. Możliwość zatrudnienia w Stavanger jako sprzątacz – sprzątaczka.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia
Zarobki: 158,60 NOK brutto na godzinę
Liczba wolnych miejsc: 2
Umowa: na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia

Obowiązki:

  • praca zgodna z wymogami oraz grafikiem pracodawcy
  • sprzątanie dużych obiektów, takich jak szkoły, szpitale, urzędy, magazyny, itp.
  • obsługiwanie odkurzaczy, myjek różnego rodzaju, mopów i detergentów

Oczekiwania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku norweskim na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie przy sprzątaniu dużych powierzchni
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • przykładanie się do zadań
  • szybkość, zwinność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • terminowość w wypłacaniu pensji
  • wysokie zarobki
  • zatrudnienie dla 2 osób
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania odpłatnego
  • wsparcie na miejscu przy formalnościach
  • pierwsza umowa zostanie podpisana na okres próbny, trwający 3 miesiące

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV i LM do:
Karolina Zdrojewska: zdrojewska@t.pl

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/stavanger-bez-znajomosci-jezyka-dam-pracy-w-norwegii-przy-sprzataniu-szkol-urzedow/

ID ogłoszenia: 184583502e4c427c