155 NOK/h brutto

Dam sezonową pracę w Norwegii bez języka utrzymanie zieleni od zaraz Tønsberg

  • Miasto lub region: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2017 21:16

Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka. Zatrudnimy chętnie studentów w Tønsbergu przy utrzymaniu terenów zielonych do października 2017.

Stanowisko: pracownik sezonowy

Miejsce: Tønsberg, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: od sierpnia do października 2017

Płaca: 155 NOK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 5

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na utrzymywaniu terenów zielonych
  • zadaniem pracownika będzie karczowanie, wykopywanie korzeni, koszenie trawników oraz przycinanie krzewów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się sadzeniem roślin oraz innymi pracami w ogrodzie

Wymagania:

  • brak problemów ze zdrowiem
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • mile widziany język angielski
  • sprawność fizyczna
  • posiadanie prawa jazdy kat.B

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie
  • wsparcie polskiego konsultanta
  • dojazd do pracy
  • potrzebne narzędzia oraz ubrania ochronne

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z opisem umiejętności oraz doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-w-norwegii-bez-jezyka-utrzymanie-terenow-zielonych-tonsberg-2017/

ID ogłoszenia: 10259898964d1b53

1 odpowiedź na “Dam sezonową pracę w Norwegii bez języka utrzymanie zieleni od zaraz Tønsberg”

  1. Witam . Jestem zainteresowana pracą.