do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Norwegii bez języka w leśnictwie przy wycince drzew

  • Miasto lub region: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 lutego 2016 22:58

Pilnie poszukujemy pilarzy potrzebnych przy wycince drzew. Praca w Norwegii dla pracowników sezonowych bez znajomości języka norweskiego. Oferta kierowana jest do osób z doświadczeniem i znajomością języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Stanowisko: pilarz
Lokalizacja: Norwegia
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Start: od zaraz

Zadania:
– wycinanie drzew w lesie
– używanie piły motorowej
– porządkowanie miejsca, w którym się pracowało
– wykonywanie prac fizycznych

Wymagania:
– zależy nam na kandydatach, którzy mają 3 letnie doświadczenie na danym stanowisku
– należy posiadać odpowiednie dokumenty umożliwiające obsługiwanie pilarki spalinowej
– samodzielne wykonywanie zadań
– odpowiedzialność, zaangażowanie
– angielski na poziomie komunikatywnym
– wcześniejsze zatrudnienie w krajach skandynawskich będzie atutem
– należy ukazać referencje od poprzednich pracodawców

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– zatrudniamy na dłuższy okres
– podpisanie umowy z norweskim pracodawcą

Aplikacja:
Prosimy przesyłać CV wraz z odpowiednią klauzulą o przetwarzaniu danych na maila: recruitment@wbstaffing.com

Źródło:

ID ogłoszenia: 97156b7a5d74c612

6 komentarzy na “Dam sezonową pracę w Norwegii bez języka w leśnictwie przy wycince drzew”

  1. Witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy umiem sie posługiwać pilarkami róznych marek moge wyjechac jak najszybciej czekam na odpowiedz na adres imail.

  2. Witam szukamy pracy jako pilarz drwal jest nas 5 pilarzy z dużym stażem ponad 15 lat praktyki w tym zawodzie nasz namiary 516 789 400

  3. Witam . jestem zainteresowany ofertą pracy . Wyjechał bym wraz z kolegą mamy obaj po 28 lat i 9 letnie doświadczenie . Lecz jest problem z angielskim niestety . Zapał do pracy mamy ogromny zapał do pracy mamy ogromny . i żadna praca nas nie przeraża .Czekam na odpowiedz Pozdrawiam .

  4. Witam Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy.
    Proszę o kontakt .

    Posiadam samochód , prawo jazdyB, język Norweski A1, A2 w trakcie.
    Pzdr KZ

  5. Witam, oferta aktualna ?

  6. Czy oferta jest aktualna ?