od 115 NOK na godz.

Dam sezonową pracę w Norwegii bez języka zbiory borówki od zaraz 2022 Jessheim

  • Miasto lub region: Jessheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 lipca 2022 21:30

Farma z Jessheim potrzebuje od zaraz Polaków do sezonowej pracy w Norwegii 2022. Zatrudnienie bez znajomości języka przy zbiorach borówki. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Jessheim.

Wynagrodzenie: od 115 NOK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa na plantacji;
  • zadaniem będzie ręczne zbieranie borówki amerykańskiej.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz;
  • sprawność fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • pracowitość;
  • mile widziane zgłoszenia od osób ze statusem studenta lub ucznia;
  • mile widziane będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w domkach kempingowych dla osób, które będą wypracowywały normy godzinowe;
  • zatrudnienie poprzez agencję pośrednictwa pracy;
  • solidnego pracodawcę;
  • norweską umowę;
  • zatrudnienie na wakacje 2022;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca20212022 z zaznaczeniem opcji „Zbiory borówki amerykańskiej Jessheim”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-od-zaraz-oferta-sezonowej-pracy-w-norwegii-zbiory-borowki-amerykanskiej-w-jessheim/

ID ogłoszenia: 82362d6e87a471f4