stawki akordowe

Dam sezonową pracę w Norwegii na wakacje 2016 przy zbiorze truskawek

  • Miasto lub region: Magnor
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 marca 2016 02:36

Aktualna oferta sezonowej pracy w Norwegii dla Polaków na wakacje 2016 na plantacji w Magnor. Zatrudnienie przy zbiorze truskawek na polu dla studentów, par i grup.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek

Lokalizacja: Magnor

Wynagrodzenie: zgodnie ze stawkami akordowymi – ok. 25 NOK za kilogram owoców

Zadania:

  • jest to praca fizyczna na polu
  • pracownik będzie zbierał dojrzałe owoce truskawki

Oczekiwania:

  • posiadanie i możliwość zabrania ze sobą odpowiedniej odzieży – na każdą możliwość pogodową
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy sezonowej
  • brak nałogów
  • zdyscyplinowanie, pracowitość
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • preferowane osoby mobilne

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • zamieszkanie w cenie 80 NOK na dobę, zorganizowane w domkach po 2-5 osób
  • satysfakcjonujące zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem zapraszamy do kontaktu poprzez poniższy adres:

  • apaczkowski@onet.eu

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-sezonowej-pracy-w-norwegii-zbiory-truskawek-na-wakacje-2016-magnor/

ID ogłoszenia: 17456f1eacab5398

12 komentarzy na “Dam sezonową pracę w Norwegii na wakacje 2016 przy zbiorze truskawek”

  1. Podany adres e-mail jest nieprawidłowy.
    The error that the other server returned was:
    550 5.1.1 : Recipient address rejected: User unknown

  2. Witam!

    Ja wraz z kolegą (20 i 21 lat) jesteśmy zainteresowani pracą.
    Mamy doświadczenie związane z pracą przy zbiorach oraz pracą w zespole.
    Na co dzień pracujemy u nas w kraju, co kształtuje w nas poczucie odpowiedzialności, dyscypliny oraz punktualności.

    Znamy język angielski na poziomie komunikatywnym.
    Jesteśmy w posiadaniu auta.

    Bardzo chętnie podejmiemy pracę u państwa.
    Pozdrawiam!

  3. Krzysztof Przygoda na 17 kwietnia 2016 @ 23:22

    Witam, jestem zainteresowany pracą. Pracowałem już wcześniej przy zbiorze truskawek w Polsce. Mój jeżyk angielski jest na poziomie B1. Mój numer telefonu to 504 465 881

  4. jestem zainteresowana ofertą…prosze o kontakt na mail

  5. Witam, jesteśmy grupą studentów 3-4 osób, z czego 2 osoby pracowały we wcześniejszych latach w okresie wakacyjnym na budowie.

    Rocznikowo mamy po 19 lat, każdy z nas ma uprawnienia prawa jazdy kat. B.

    Każdy z nas zdrowy, dbamy o siebie na siłowni. Potrafimy logicznie myśleć oraz ciężka praca nie jest nam obca, nie byłoby dla nas problemem pracować po 10, 12 godzin. Przyjazd samochodem do Norwegii odpada. Jeśli byłby Pan nami zainteresowany proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam .

  6. witam jesteśmy zaiteresowani państwa ofertą jest nas 4 w wieku od 25 do 31 proszę o kontakt po numerem 791549974

  7. Dawid Wilk na 17 maja 2016 @ 20:18

    Witam jestem zainteresowany wraz z moją dziewczyną posiadamy prawo jazdy i własny samochód posiadamy paro letnie doświadczenie.Proszę o kontakt 515-142-203

  8. Witam, proszę o kontakt, jeśli ogłoszenie jest nadal aktualne. Mieszkam niedaleko miejsca pracy. Pozdrawiam serdecznie.

  9. Krzysztof K na 21 maja 2016 @ 14:44

    Witam
    Zwracam się w imieniu grupy 4 studentów gotowych podjąć pracę.
    Spełniamy oczekiwania, gwarantujemy pracowitość.
    Osobiście języka angielskiego uczę się już kilkanaście lat i biegle się nim posługuje, posiadam także prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód, którym będziemy mogli do Norwegii przyjechać.
    Pozdrawiam i oczekuje odpowiedzi

  10. Witam
    Wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani ogłoszeniem. Mamy 19 lat i pracowaliśmy już jako sprzedawcy w sklepie spożywczym, jesteśmy uczciwi. Gwarantujemy duże zaangażowanie w pracy. Oboje potrafimy angielski w stopniu zaawansowanym oraz posiadamy prawo jazdy kat B. Jesteśmy w stanie przyjechać własnym samochodem.
    Prosimy o kontakt.

  11. Witam
    Jesteśmy 40 latkami – małżeństwem gotowych podjąć pracę przy zbiorze. Naszym atutem jest pracowitość i posiadana wiedza jak i praktyka przy zbiorze truskawek . Posiadamy własny samochód. Proszę o kontakt e-mail lub telefoniczny 510-171-521