min. 100 NOK/h + zamieszkanie

Dam sezonową pracę w Norwegii przy zbiorze borówki od zaraz Jessheim

  • Miasto lub region: Jessheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 lipca 2016 03:28

Oferta sezonowej pracy w Norwegii od zaraz w Jessheim bez znajomości języka. Zatrudnienie od sierpnia dla Polaków w rolnictwie przy zbiorze borówki amerykańskiej.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Liczba wakatów: 15

Miasto: Jessheim, Norwegia

Zarobki: na akord, nie mniej niż 100 NOK na godzinę

Rozpoczęcie: od sierpnia 2016

Obowiązki:

  • nieskomplikowana praca w rolnictwie
  • pracownik będzie ręcznie zrywał owoce borówki
  • codzienny minimalny zbiór to 15 kilogramów
  • owoce muszą być odstawiane raz na godzinę do chłodni

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • doświadczenie w pracy sezonowej
  • znajomość języka angielskiego mile widziana dla siebie
  • atutem będzie aplikacja od osób mobilnych
  • predyspozycje do podjęcia pracy fizycznej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy z agencją pośrednictwa
  • pracę tymczasową na 5 tygodni
  • wysokie wynagrodzenie
  • zapewnione darmowe zakwaterowanie – warunkiem jest wypracowywanie norm dziennych, minimum 15 kg

Aplikacja:
Prosimy o wypełnienie formularza z oznaczeniem opcji:
“Zbiory borówki amerykańskiej Jessheim”

Formularz znajduje się na poniższej stronie:

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-w-norwegii-od-zaraz-zbiory-borowki-amerykanskiej-jessheim-2016/

ID ogłoszenia: 71157916899ce85e

6 komentarzy na “Dam sezonową pracę w Norwegii przy zbiorze borówki od zaraz Jessheim”

  1. Dzień dobry, chciałam zapytać o pracę przy zbieraniu borowek. Ile godzin w tygodniu się pracuje? Z chęcią bym się również dowiedziała czegoś o agencji, która organizuje wyjazd. Jestem zdecydowana żeby jechać, jednak chciałabym wiedzieć coś więcej.
    Z poważaniem,
    Aleksandra K.

  2. Kamil Jankowski na 25 lipca 2016 @ 14:38

    Witam serdecznie, mam na imie Kamil i wraz z bratem poszukuje pracy, mamy doświadczenie w pracy przy zbiorach w Polsce. Mieszkamy w Lørenskog i jestesmy w stanie zaczas prace nawet od jutra. Posiadamy dobre polaczenie komunikacja miejska do Jessheim, takze dojazd nie sprawi nam problemu. Moj nr tel:96828293 czekamy na odpowiedz, pozdrawiam 🙂

  3. Witamy. Jesteśmy zainteresowane pracą . Jesteśmy 2. Ja Patrycja(21l.) oraz druga Patrycja (40l.) Język angielski znamy w takim stopniu komunikatywnym. jesteśmy gotowe do pracy, od początku sierpnia. Pracowalysmy juz w Holandii przy zbiorach jabłek oraz w niemchech przy truskawkach. Jesteśmy pracowite i pozytywnie nastawione do świata . Bardzo prosimy o kontakt, zostawiam swój numer telefonu oraz mail: +48790488412

    Picia5160@wp.pl

    • Witam jestem bardzo zainteresowany pana oferta ,mam duże doświadczenie przy pracy na polu ,a także byłem już na zbiorach borowki. Prosiłbym o odpowiedz na email: ninot012@wp.pl bądź nr 533451044 ps. Nie pogardze żadna z Pana ofert.

  4. Witam jestem bardzo zainteresowany pana oferta ,mam duże doświadczenie przy pracy na polu i także byłem już na zbiorach borowek. Prosiłbym o odpowiedz na email ninot012@wp.pl bądź nr 533451044. Ps nie pogardze zadna z pana ofert. Pozdrawiam

  5. Witam. Jestem zainteresowana pracą. Proszę o kontakt.