do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Norwegii w leśnictwie przy choinkach od zaraz Trondheim

  • Miasto lub region: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 października 2016 03:21

Rekrutacja uzupełniająca do sezonowej pracy w Norwegii przy choinkach. Oferta od zaraz w leśnictwie dla osób bez znajomości języka. Szkółka leśna z Trondheim proponuje zatrudnienie dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w leśnictwie
Lokalizacja: Trondheim, Norwegia
Rozpoczęcie: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 2
Zarobki: do ustalenia

Zakres zadań:

  • pracownik zajmować się będzie pielęgnowaniem, ścinaniem i pakowaniem drzewek
  • obowiązkiem będzie również przygotowanie drzewek do transportu i załadunek ich na samochody

Wymagania:

  • możliwość podjęcia sezonowego zatrudnienia w Norwegii od zaraz do połowy grudnia 2016
  • zdyscyplinowanie, punktualność
  • zdolność do pracy w grupie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie
  • zatrudnienie na czas określony
  • pracę od zaraz do połowy grudnia 2016
  • zatrudnienie na pełny etat
  • umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z norweskim pracodawcą
  • wysokie wynagrodzenie
  • ubezpieczenie
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 388580ff92f45ecf

10 komentarzy na “Dam sezonową pracę w Norwegii w leśnictwie przy choinkach od zaraz Trondheim”

  1. Witam znam angielski na poziomie b1/b2 pracowałem w UK. Mogę wysłać CV na podany adres email. Prawo jazdy kat B oraz niekaralność. Pozdrawiam

  2. Witam, jestesmy zainteresowani Państwa ogłoszeniem, chętnie podejmiemy sie pracy w 3y osoby, proszę o kontakt

  3. Jestem zainteresowany. Proszę o kontakt.

  4. jestem zainteresowany. Łukasz

  5. Witam jestem zainteresowany praca i gotowy do natychmiastowego wyjazdu! prawo jazdy kat.B również posiadam proszę o pilny kontakt 509796681 pzdr Piotr Talik

  6. Dzień dobry. Jestem osobą doświadczoną w pracy przy choinkach. Pracowałem kilka sezonów zimowych,jak i w pozostałych okresach roku. Zajmowałem się pracą przy
    transporcie, wycince, siatkowaniu, paletowaniu i cięciu bundów, robieniu bukietów, fasonowaniu, sypaniu nawozów, sadzeniu ziaren i przesadzaniu we większe donice…Zajmowałem się całym procesem przy produkcji choinek; normandia, nobilis itp. Jestem osobą bez nałogów. Jestem osobą mobilną, pracowitą i uczciwą. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury. numer do kontaktu 0048510963821. Z poważaniem, Fedak Paweł

    • Dzień dobry. Jestem osobą doświadczoną w pracy przy choinkach. Pracowałem kilka sezonów zimowych,jak i w pozostałych okresach roku. Zajmowałem się pracą przy
      transporcie, wycince, siatkowaniu, paletowaniu i cięciu bundów, robieniu bukietów, fasonowaniu, sypaniu nawozów, sadzeniu ziaren i przesadzaniu we większe donice…Zajmowałem się całym procesem przy produkcji choinek; normandia, nobilis itp. Jestem osobą bez nałogów. Jestem osobą mobilną, pracowitą i uczciwą. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.

  7. Witam Pracuje w Trondheim ale tylko 30 godzin tygodniowo szukam czegoś dorywczo

  8. Jestem Chętny do pracy tel667839302 ,bez nalogow

  9. Witam. Poszukuję pracy sezonowej na okres wakacyjny 2017 na terenie Trondheim. Proszę o kontakt na maila: arti.zebro@gmail.com