na akord

Dam sezonową pracę w Norwegii zbiory jabłek i gruszek Lillehammer 2016

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 lipca 2016 00:35

Ogłoszenie sezonowej pracy w Norwegii do podjęcia od sierpnia 2016 przy zbiorach gruszek i jabłek w sadzie z Lillehammer. Na miejscu zapewnione jest zakwaterowanie dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Lillehammer

Wynagrodzenie: według stawek akordowych

Obowiązki:

  • praca w sadzie z Lillehammer przy zbiorze jabłek i gruszek

Oczekiwania:

  • doskonała sprawność fizyczna
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od sierpnia 2016
  • motywacja do podjęcia pracy fizycznej
  • jeżeli zajdzie taka potrzeba to gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • pracę sezonową od sierpnia 2016
  • miejsce zamieszkania
  • wysokie wynagrodzenie
  • pracę bez znajomości języka norweskiego
  • przejrzyste warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłaszać się prosimy poprzez stronę:
praca.gratka.pl/oferta/zbieracz-owocow-norwegia-2916773.html

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-sezonowa-prace-w-norwegii-przy-zbiorach-jablek-i-gruszek-lillehammer-2016/

ID ogłoszenia: 521577ad3e6e7f7f

34 komentarze na “Dam sezonową pracę w Norwegii zbiory jabłek i gruszek Lillehammer 2016”

  1. Agnieszka Ogińska na 5 lipca 2016 @ 01:04

    Dobry wieczór!
    Jestem chętna i zmotywowana do pracy, proszę o kontakt.
    Pozdrawiam

  2. Witam!
    Bardzo chętnie podejmę się pracy u państwa, proszę o kontakt!
    Pozdrawiam serdecznie.

  3. Czteroosobowa grupa chętna do wyjazdu od zaraz!!! Posiadamy doświadczenie przy zbiorach jabłek i gruszek, nabyte w NL. Proszę o kontakt: tel: 531171889

  4. Dzień Dobry

    Jestem gotowa i chętna do pracy.Proszę o kontakt pod numerem telefonu 788909726

  5. Dzień Dobry.

    W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie zgłaszam swoją kandydaturę. Jestem chętny i bardzo zmotywowany do podjęcia tej pracy.

  6. Marcin i Bartosz na 5 lipca 2016 @ 17:59

    Witam,
    Razem z bratem jesteśmy gotowi podjąć pracę! Wiek 21 i 22 lata, bardzo dobra sprawność fizyczna, gotowi pracować nadgodziny 😉
    Pozdrawiamy

  7. Witam,

    Ja i mój chłopak przebywamy na terenie Norwegii i możemy podjąć pracę.
    Prosimy o kontakt,

  8. Witam,

    Jestem chętny i gotowy do pracy. Proszę o kontakt,

    Pozdrawiam

  9. Witam

    Jestem zainteresowany ta ofertą pracy. Proszę o kontakt.

    Pozdrawiam

  10. Witam,

    wraz z przyjaciółmi szukamy pracy. Mamy doświadczenie w pracy przy zbiorach.
    Pracuję wydajnie i solidnie, polecam się! Liczę na szybki kontakt.

  11. Jakub i Angelika na 6 lipca 2016 @ 13:52

    Ja i moja dzieczyna, dwójka młodych, zdolnych, gotych do pracy (od zaraz!), podejmiemy się pracy przy zbiorach. Porsimy o kontat tel. 609861899

  12. Jestem zainteresowana tom praca prosze o kontakt pod numer +48512730823

  13. Władysław na 7 lipca 2016 @ 00:37

    Witam
    Lubie nowe wyzwania, więc jak najbardziej
    podjął bym ta pracę :). Pracowałem wcześniej w Anglii ale chciałbym spróbować swoich sił w Norwegii. Mój nr kontaktowy 512 793 413
    Pozdrawiam

  14. Witam wraz z kolegą jestesmy zainteresowani powyzszą ofertą mamy doswiadczenie na podobnym stanowisku.nie przeszkadza nam praca w ciezkich warunkach jestesmy pracowici i zdeterminowani. prosze o kontakt email madecom100@gmail.com

  15. MarcinBartoszN na 7 lipca 2016 @ 10:09

    Witam,
    Razem z bratem jesteśmy gotowi podjąć pracę. Wiek 21 i 22 lata, studenci PG, bardzo dobra sprawność fizyczna, gotowi pracować nadgodziny 😉
    Pozdrawiamy

  16. Dzień dobry jestem zainteresowana pracą wraz z moim mężem pracujemy od ;lipca przy zbiorach malin w Brandbu jesteśmy w Norwegi proszę o kontakt telefoniczny na numer norweski 96857747

  17. Witam mam 22 lata bardzo jestem zainteresowany oferta. 519 629 910.. Wyjazd mozliwy od zaraz.

  18. Witam,
    Jestem zainteresowana podjęciem pracy. Proszę o kontakt.
    Pozdrawiam

  19. Jestem zainteresowany i chętny podjąć tą prace. Proszę o kontakt na numer 849 409 851

  20. NataliaSzczubret na 8 lipca 2016 @ 18:55

    Witam. Jestesmy trójka przyjaciół z polski. Obecnie mieszkamy w sandefjord. Mamy po 29lat. Prosze o kontakt 981837759. Pozdrawiam. Natalia

  21. witam.

    jestem zainteresowany moj nr tel 664-771-626

    dziekuje

  22. Paweł Szopa na 11 lipca 2016 @ 10:20

    Witam,
    Jestem zainteresowany pracą, gotowy na wyjazd od zaraz, doświadczenia w zbiorach, j. angielski komunikatywny, 24 lata mój kontakt: 535816461

  23. Jestem zainteresowany moj nr: + 48 506 950 949
    e-mail goodspy@wp.pl

  24. Witam,

    Jestem gotowa podjąć pracę przy zbiorach.
    Bardzo proszę o kontakt.

  25. Dzień dobry!

    Czy oferta jest dalej aktualna? Jestem gotowa podjąć pracę od sierpnia. Kontakt
    +48 883 740 030.

  26. Damian Agata na 13 lipca 2016 @ 07:50

    Witam chętna para do podjęcia pracy przy zbiorach jabłek oraz gruszek

  27. Witam, jeśli wciąż potrzebują ludzi, czekam na kontakt 784162598

  28. Jestem zainteresowany Wasza oferta.Prosze o kontakt. Telefon:+49 157 536 20 891.

  29. Witam, mieszkam w Haugesund jestem zainteresowana podjęciem pracy
    mój numer tel.+47 998 52 281 Pozdrawiam

  30. witam serdecznie,jestem zainteresowany panstwa oferta,praca w sadzie,jestem jak najbardziej gotowy do tej pracy,chce dodac ze trzy lata temu bylem w norwegii na farmie przy krowach i owcach i roznych innych pracach,pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

  31. Witam.Jestem zainteresowana Państwa ofertą.mam duże doświadczenie w pracy przy zbiorach,w sadach jak i przy owocach miękkich jak malina,borówka,truskawka,winogrono,pracowałam również przy warzywach.Zdaje sobie znakomicie sprawe że trzeba pracować przy różnych warunkach pogodowych.Posiadam prawo jazdy na samochód i traktor.Jestem osobą sprawną fizycznie i mogę wyjechać w każdej chwili.Jestem osobą niekonfliktową umiem pracować w grupie,Moje doświadczenie zdobyłam w Polsce,Holandi i Niemczech.Będe wdzięczna za kontakt Tel.729 312 601 Z POWAŻANIEM Irena Konopka

  32. Witam jestem bardzo zainteresowany ofertą . Spełniam wszystkie wymagania ,czekam na odpowiedz. Pozdrawiam. Email :ninot012@wp.pl

  33. Witam,
    Jestem zainteresowany Państwa oferta pracy . .Dyspozycyjny i chetny do pracy kontakt 604478452 Proszę o kintekt .
    Pozdrawiam

  34. Kani mój brat jesteśmy zainteresowane podjęciem danej pracy. Poproszę o kontakt telefoniczny +48882446610