195NOK/h

Dekarz – dam pracę w Norwegii na budowie przy kryciu dachów

  • Miasto lub region: Różne lokalizacje
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 grudnia 2017 01:48

Agencja pośrednictwa zatrudnienia obecnie poszukuje dekarzy z doświadczeniem do legalnej pracy w Norwegii na budowach przy kryciu dachów papą i materiałami ICOPAL.

Zakres obowiązków:
• praca przy dachach krytych papą i materiałami ICOPAL, zgrzewanie papy, obróbka materiałów.

Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe minimum 3 lata jako dekarz
• Znajomość j. angielskiego umożliwiająca komunikację
• Umiejętność obsługi palnika acetylenowo-tlenowego – mile widziane
• Doświadczenie ze Skandynawii będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
• Umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym
• Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne ze standardami pracy w Norwegii – minimum 195 NOK brutto/h
• Darmowy przelot do Norwegii
• Zwrot kosztów dojazdów do i z pracy (na wybranych projektach)
• Pomoc przy zakwaterowaniu
• Pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.
• Możliwość skorzystania z feriepenger – 12%
• Możliwość kształcenia języka i awansu

ID ogłoszenia: 3885a2f953d38b93

Brak tagów

1 odpowiedź na “Dekarz – dam pracę w Norwegii na budowie przy kryciu dachów”

  1. Irwnwusz Bączkowski na 30 stycznia 2018 @ 12:16

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy -Dekarz Norwegia .Pracowałem już w Norwegii ,posiadam wszelkie dokumenty uprawniające do pracy i przebywam obecnie w norwegii .Pozdrawiam Ireneusz Bączkowski nr tel. 530 284 061