do ustalenia

Dekarz oferta pracy w Norwegii od zaraz na budowie w Kristiansand

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2019 11:49

Agencja rekrutacyjna dla kontrahenta z Kristiansand poszukuje od zaraz doświadczonych dekarzy zdecydowanych do podjęcia pracy w Norwegii na budowie przy kryciu dachów płaskich i skośnych.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Norwegii

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: różne lokalizacje min. Kristiansand
Długotrwała umowa na warunkach norweskich
Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

pracy na płaskim dachu, z papą i na dachach skośnych z folią

Wymagania:

• udokumentowane doświadczenie Dekarza
• doświadczenie
– Sumienność, profesjonalność, dokładność i szybkość wykonywania robót.
– prawo jazdy mile widziane
– język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

norweska umowa i pełne świadczenia socjalne.
215kr (NOK) za godzinę, z czasem wzrasta
Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie, płatne przez pracownika

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv po angielsku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temat wiadomości prosimy wpisać: Dekarz Norwegia

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 6735d3a343dab924

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Dekarz oferta pracy w Norwegii od zaraz na budowie w Kristiansand”

  1. dekarz lub inny na 2 września 2019 @ 16:47

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy , prosze o telefon 512766097