218 NOK

Diagnosta / Mechanik samochodowy – Norwegia praca (wiele lokalizacji)

  • Miasto lub region: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 listopada 2015 01:27

Aktualna rekrutacja do pracy w Norwegii dla diagnostów – mechaników samochodowych. Zatrudnienie w wielu regionach na terenie Norwegii w tym m.in. Oslo, Bergen, Drammen.

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego norweskiego klienta poszukujemy od zaraz doświadczonych kandydatów na stanowisko:
Diagnosta / Mechanik samochodowy- Norwegia

Nr ref.: D. M.S/N/11.2015
Miejsce pracy: Oslo, Bergen, Drammen (ok. 40 km od Oslo), Trondheim / Norwegia
Finalne miejsce pracy proponowane po rozmowie kwalifikacyjnej.

Opis stanowiska:
– przeprowadzanie badań technicznych pojazdów samochodowych,
– kontrola poprawności działania wszystkich urządzeń
– diagnozowanie usterek w pojazdach
– naprawy bieżące różnych typów samochodów
– wymiana części eksploatacyjnych, w tym serwis oraz naprawa systemów A/C
– obsługa klientów oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagamy:
– minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia jako diagnosta / mechanik samochodów osobowych
– wykształcenie kierunkowe
– dobra znajomość zagadnień związanych z techniką motoryzacyjną
– Język angielski na poziomie komunikatywnym-dobrym – warunek konieczny
– Dobra znajomość komputera
– Doświadczenie z diagnostyką – Znajomości naprawy i serwisowania samochodów różnych marek – Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
Przed wyjazdem w Polsce:
– W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu
– Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnych rozmów rekrutacyjnych (rozmowy będą odbywać się w grudniu)
– Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.

W Norwegii:
– Możliwość pracy w renomowanej firmie, jak również zdobycia zagranicznego doświadczenia zawodowego
– Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
– Atrakcyjna stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy – 218 NOK brutto/godzinę
– Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
– Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii
– W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych itp.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego D. M.S/N/11.2015 na adres e-mail:

justyna.rybacka@adecco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

ID ogłoszenia: 79056548456e0a95