od 150 NOK brutto/h

Dla kierowcy kat.B bez języka praca Norwegia jako dostawca pizzy od zaraz w Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 maja 2021 20:52

Restauracja z Oslo poszukuje od zaraz kierowcy kat. B do pracy w Norwegii. Zatrudnienie jako dostawca pizzy bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B – dostawca pizzy.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 150 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się rozwożeniem pizzy, a także pobieraniem opłat i wydawaniem rachunku;
  • wykonywanie drobnych prac pomocniczych w restauracji.

Wymagania:

  • doskonała orientacja w terenie;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B i własnego samochodu (najlepiej małe i na gaz);
  • bez języka norweskiego, ale z językiem angielskim, który umożliwi swobodną komunikację;
  • chęć pracy w weekendy i wieczorami;
  • przyjazne nastawienie;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • próbną norweską umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK na mc;
  • obiad w restauracji;
  • zwrot kosztów za paliwo, ubezpieczenie, amortyzację oraz niektóre naprawy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: mateusz.roguski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-dla-kierowcy-kat-b-dostawcy-pizzy-oslo/

ID ogłoszenia: 8436086ec2407c01