153 NOK na godz.

Dla kierowcy kat.B bez języka praca w Norwegii przewóz osób od zaraz Uber Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2022 04:02

Przy przewozie osób z aplikacją Uber potrzebni od zaraz Polacy do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Oslo bez znajomości języka dla kierowców kat.B. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 153 NOK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla kierowców;
  • zadaniem będzie przewóz osób z aplikacją Uber.

Wymagania:

  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • dostępność od zaraz;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • mała liczba punktów karnych;
  • doskonała orientacja w terenie;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • brak nałogów;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • chęć rozwijania się i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK na mc od osoby;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na okres próbny;
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • pracę od zaraz;
  • samochód służbowy, kartę paliwową i telefon komórkowy.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego UBR-NW/04/22

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-praca-norwegia-od-zaraz-dla-kierowcy-kat-b-przewoz-osob-uber-w-oslo/

ID ogłoszenia: 62462646af4326b7