120 NOK/h

Dla kierowcy kat.B praca w Norwegii jako dostawca pizzy bez języka od zaraz Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 maja 2019 20:55

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Norwegii jako kierowca kat. B. Zatrudnienie dla dostawcy pizzy w Oslo bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B – dostawca pizzy.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 120 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie dostarczanie pizzy pod wskazany adres;
  • pracownik będzie też przyjmował wynagrodzenie, wydawał resztę wraz z paragonem.

Wymagania:

  • dużym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • możliwość pracowania po 16 oraz w weekendy;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • punktualność;
  • niezawodność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • zakwaterowanie odpłatne;
  • dobra stawka finansowa wynagrodzenia;
  • zapewniony zwrot kosztów za paliwo, naprawy serwisowe oraz ubezpieczenie samochodu – zakres do uzgodnienia;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • w ciągu jednego dnia pracy przysługuje jedna wybrana pizza.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku angielskim, można przesłać na adres:

mateusz.roguski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-dla-kierowcy-kat-b-dostawca-pizzy-oslo/

ID ogłoszenia: 7365cd4321644c85