5400 NOK/mc

Dla kobiet praca w Norwegii opiekunka dziecięca od zaraz Hamar

  • Miasto lub region: Hamar
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 września 2015 02:44

Rodzina norweska z miasta Hamar szuka kobiet/opiekunki dziecięcej do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w charakterze au pair z doświadczeniem i znajomością języka norweskiego.

Stanowisko: opiekunka dziecięca
Lokalizacja: Norwegia, Hamar
Wynagrodzenie: 5400 NOK/mc
Start: od zaraz

Zadania:
– zajmowanie się trójką dzieci w wieku 6,8,10 lat
– pomaganie w wykonywaniu czynności domowych
– bawienie się z dziećmi, zajmowanie im czasu wolnego

Wymagania:
– norweski na poziomie komunikatywnym
– zatrudniamy jedynie osoby odpowiedzialne
– dobre zorganizowanie
– zdolność do porozumiewania się z dziećmi
– koniecznie wymagamy doświadczenia
– zatrudnienie dla kobiet w wieku od 18 do 29 lat
– bez nałogów
– najchętniej przyjmujemy osoby wolnego związku mogące w pełni wywiązywać się z obowiązków

Oferujemy:
– 12 miesięczny okres zatrudnienia
– kurs języka norweskiego (darmowy)
– ubezpieczenie wraz z zamieszkaniem w domu rodziny (zapewniony oddzielny pokój)
– przejazd do Norwegi oraz powrót do Polski po zakończonej umowie
– wyżywienie

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania zgłoszeń na maila: info@prowork.com.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-dla-kobiet-opiekunka-dziecieca-hamar-od-zaraz-au-pair/

ID ogłoszenia: 656560b2dd516422