167 NOK/h brutto

Dla par bez języka oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz Fredrikstad wykładanie towaru

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 maja 2018 04:00

Chętnie zatrudnimy pary w sklepie z Fredrikstad przy wykładaniu towaru. Od zaraz praca w Norwegii dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 167 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w supermarkecie polegająca na wykładaniu towarów na półki, porządkowaniu regałów oraz aktualizowaniu cen
  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie prac na magazynie – rozładunek oraz załadunek
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • zdolność pracy w grupie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • pracowitość i zaangażowanie
  • gotowość do pracy na zmiany
  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Norwegii od zaraz
  • pracę na warunkach obowiązujących w Norwegii
  • gwarancję godzin
  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia dla najlepszych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia z CV oraz dopiskiem w tytule “nw/s04/18” należy wysyłać na adres:

norway-worker@europe.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-norwegia-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-w-sklepie-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 5855ae7422d3a25d

2 komentarze na “Dla par bez języka oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz Fredrikstad wykładanie towaru”

  1. Kamil Rękas na 9 lipca 2018 @ 16:36

    Witam serdecznie
    Jestem pracowity, zaangażowany , nie boję się ciężkiej
    Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

  2. Witam, jestesmy zaineteresowani praca(dwie osoby) jestesmy slowni i pracowici