167 NOK brutto/h

Dla par dam fizyczną pracę w Norwegii bez języka w sklepie od zaraz Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 maja 2022 20:18

Bez znajomości języka do podjęcia od zaraz fizyczna praca w Norwegii. Zatrudnienie dla par w sklepie z Oslo przy wykładaniu towaru. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja:  Oslo.

Wynagrodzenie: 167 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 14.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym w sklepie wielkopowierzchniowym;
  • dbanie o porządek w alejkach sklepowych;
  • wykładanie nowych produktów;
  • sprawdzanie dat ważności;
  • aktualizowanie cen;
  • ustawianie promocji;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • brak uzależnień;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • rzetelność;
  • chęć wykonywania pracy zmianowej;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • pracę od zaraz;
  • norweską umowę;
  • ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia dla najlepszych;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • tani kurs językowy;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: nw/s04/22

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-fizyczna-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-w-sklepie-z-oslo-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 2836277fb9fb7c15