166,40 NOK brutto/h

Dla par dam pracę w Norwegii bez języka od zaraz produkcja kremu czekoladowego Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 lipca 2020 19:40

Fabryka z Oslo potrzebuje od zaraz osób do pracy w Norwegii. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka na produkcji kremu czekoladowego. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 166,40 NOK.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • na początku odbędzie się przeszkolenie pracownicze z zasad BHP oraz szkolenie stanowiskowe;
  • pracownik będzie wykonywał proste, ale monotonne prace produkcyjne, czyli obsługiwał taśmociąg, przeprowadzał kontrolę jakości, pakował oraz etykietował itp.

Wymagania:

  • punktualność, pracowitość;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dokładność;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • chęć pracy na 3 zmiany.

Oferujemy:

  • pracę przeważnie dla par;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • norweską umowę ;
  • mo9żliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie;
  • pełny wymiar godzin;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności.

Aplikacja:

Zgłaszać się można na stronie poprzez formularz: http://bit.do/rekrutacja2020 z podaniem stanowiska: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2020″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-w-oslo-na-produkcji-kremu-czekoladowego/

ID ogłoszenia: 9405f0ef11f7257c