175 NOK brutto/h

Dla par dam pracę w Norwegii od zaraz bez znajomości języka produkcja napojów Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 marca 2020 18:07

Zatrudnienie w fabryce z Lillehamer bez znajomości języka także dla par. Aktualna od zaraz praca w Norwegii na produkcji napojów. Zakwaterowanie bezpłatne na miejscu organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 175 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie obsługiwał maszyny, pakował, przeprowadzał kontrolę jakości oraz wykonywał proste zadania przy linii produkcyjnej itp.;
  • najpierw pracownik przejdzie dokładne przeszkolenie, co pozwoli przydzielić go do konkretnych zadań.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • posiadania prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaletą będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • samodyscyplina;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie zawsze na czas na konto pracownika;
  • bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do Internetu po Wi-Fi, a pary mogą liczyć na wspólne dwuosobowe pokoje;
  • pomoc przy formalnościach;
  • czasową norweską umowę o pracę z możliwością jej przedłużenia, a dla najlepszych pracowników stałą umowę.