148,60 NOK/h brutto

Dla par dam pracę w Norwegii od zaraz przy pakowaniu pralin bez języka Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 maja 2018 05:11

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Norwegii przy pakowaniu czekoladek. Oferta zatrudnienia dla par w Lillehammer dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Lillehammer, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 148,60 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała kontroli jakości oraz pakowaniu czekoladek przy taśmie
  • osoba zatrudniona będzie wkładała pralinki do plastikowych wytłoczek

Wymagania:

  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • mile widziane posiadanie doświadczenia
  • status osoby niekaranej
  • możliwość wyjazdu do Norwegii od zaraz
  • pracowitość i sumienność
  • świetne zorganizowanie
  • samodyscyplina

Oferujemy:

  • pracę od zaraz z 3-miesięcznym okresem próbnym
  • zapewnione zakwaterowanie w cenie 5500 NOK za miesiąc
  • opiekę polskiego koordynatora
  • szansę rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • kompleksowe szkolenia wdrażające w obowiązki
  • perspektywę stałej pracy w Norwegii

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres e-mail:

soknadansatte@fastem.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-dla-par-od-zaraz-pakowanie-czekoladek-bez-jezyka-lillehammer/

ID ogłoszenia: 2055ae740bfb8def

2 komentarze na “Dla par dam pracę w Norwegii od zaraz przy pakowaniu pralin bez języka Lillehammer”

  1. Nie mogę wyslac wiadomości na podany e-mail proszę o kontakt telefoniczny 669080413 Chetne 3lub4 osoby młode pracowite gotowe do pracy

  2. Lukasz Brodowski na 19 czerwca 2018 @ 09:31

    Witam. Jestesmy z zona zainteresowani praca w Norwegii. Jestesmy spokojni. Nie pijacy, nie palacy, za to pracowici. Kilka lat temu bulem w Norwegii pracowalem przy malowaniu mieszkan oraz ogrodnictwie.