152 NOK brutto/h

Dla par fizyczna praca Norwegia bez języka od zaraz sortowanie odzieży używanej Trondheim

  • Miasto lub region: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 listopada 2020 19:35

Do podjęcia dla par fizyczna praca w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Trondheim przy sortowaniu odzieży używanej. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Trondheim.

Wynagrodzenie: 152 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • ręczne sortowanie odzieży używanej;
  • praca będzie wykonywana w pozycji stojącej przy taśmociągu;
  • ważne jest noszenie odpowiedniego stroju oraz przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • dobre zdrowie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dokładność;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • brak problemów z piciem.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • próbną norweską umowę;
  • możliwość wspólnej pracy dla par na tym samym stanowisku oraz zmianie;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • bardzo dobre wynagrodzenie + dodatki uznaniowe i premie wydajnościowe;
  • pomoc na miejscu, np. przy sprawach formalnych;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • przeszkolenie w języku polskim;
  • odpowiednią odzież oraz środki ochronne do pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail:

soknadansatte2021@eclipso.eu z podaniem tytułu: „Norwegia praca w sortowni odzieży. Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dla-par-fizyczna-praca-norwegia-od-zaraz-przy-sortowaniu-odziezy-w-trondheim/

ID ogłoszenia: 8845fc5262cc82fe