Do uzg.

Dla par fizyczna praca w Norwegii bez języka sortowanie odpadów od zaraz Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 maja 2023 21:42

Ogłoszenie aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie dla par w Bergen bez znajomości języka przy sortowaniu odpadów. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym wykonywana przy taśmie;
  • zadaniem będzie sortowanie surowców wtórnych – papier, metale i tworzywa (odpady są już wcześniej posortowane).

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją;
  • chęć brania nadgodzin, jeżeli będzie taka konieczność;
  • dostępność od zaraz;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • sumienność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • umowę próbną na 3 miesiące z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • zatrudnienie od zaraz na pełny etat;
  • ubezpieczenie;
  • płatny urlop;
  • bezpłatne przejazdy wewnętrzne oraz kosztów za przyjazd do Norwegii na podstawie paragonów – w rozsądnej kwocie;
  • dodatek na zakup obuwia ochronnego;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie – wspólne pokoje dla par.

Aplikacja:

CV w języku angielskim lub norweskim można kierować na adres e-mail:

Arbeid-Nyheter@consultant.com z podaniem numeru referencyjnego: sortowaniesurowców/05/23

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-norwegia-dla-par-sortowanie-odpadow-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-bergen/

ID ogłoszenia: 45864667761d7599