186 NOK brutto/h

Dla par Norwegia praca bez znajomości języka produkcja detergentów od zaraz we Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 czerwca 2021 21:05

Zatrudnienie w fabryce z Fredrikstad dla par bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Norwegii na produkcji detergentów 2021. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 186 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie szkolenie z BHP, a także stanowiskowe;
  • wykonywanie prostych, ale powtarzalnych zadań, takich jak: przeprowadzanie kontroli jakości, wykładanie opakowań na linię, obsługiwanie urządzeń, dbanie o ciągłość produkcji oraz pakowanie gotowych produktów itp.

Wymagania:

  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • punktualność;
  • solidne, niezawodne i sumienne wykonywanie zadań;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • rekrutację online;
  • pomoc na miejscu przy załatwianiu spraw formalnych i urzędowych;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • opiekę polskiego rezydenta.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: pro/d006/21

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-dla-par-bez-jezyka-na-produkcji-detergentow-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 12660c78f3b4f5a8