156,60 NOK brutto/h

Dla par Norwegia praca bez znajomości języka pakowanie czekoladek od zaraz w Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 marca 2021 18:31

Fabryka z Lillehammer szuka pakowaczy do pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz dla par przy pakowaniu czekoladek. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 156,60 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca na produkcji, gdzie zadaniem będzie pakowanie czekoladek;
  • pracownik będzie zajmował się ręcznym pakowaniem oraz przeprowadzaniem kontroli jakości.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • zaletą będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • umowę na 3 miesiące z opcją podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 2500 – 3000 NOK na mc;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • norweską umowę o pracę.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy przy pakowaniu mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-norwegii-dla-par-od-zaraz-pakowanie-czekoladek-lillehammer/

ID ogłoszenia: 44060522dbd615bb