205 NOK brutto/h

Dla par Norwegia praca bez znajomości języka produkcja napojów od zaraz Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 października 2022 19:55

Fabryka z Lillehammer szuka od zaraz chętnych do pracy w Norwegii. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka na produkcji napojów. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 205 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji napojów izotonicznych oraz energetycznych;
  • wykonywanie prostych i powtarzalnych prac zgodnie z zapotrzebowaniem;
  • pracownik będzie pakował gotowe produkty, wykładał opakowania na linię i obsługiwał ją;
  • dbanie o wysoką jakość produkcji;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • rzetelność;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • własny samochód na wyjazd – jeden na parę;
  • chęć podjęcia pracy na dłużej;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • sumienne i dokładne wypełnianie zadań;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • szkolenie pracownicze;
  • norweską umowę o pracę;
  • odzież pracowniczą;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać przez formularz na stronie: www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca20212022 z zaznaczeniem opcji „Produkcja napojów Lillehammer”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-dla-par-bez-jezyka-na-produkcji-napojow-w-fabryce-lillehammer/

ID ogłoszenia: 1446359357e9cc8a