186 NOK brutto/h

Dla par Norwegia praca 2021 na produkcji detergentów bez języka od zaraz we Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 lutego 2021 20:30

Bez znajomości języka do podjęcia aktualna od zaraz praca w Norwegii. Zatrudnienie dla par w fabryce z Fredrikstad na produkcji detergentów 2021. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 186 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się zgodnie z zasadami BHP;
  • na początku przydzielone zadania będą nieskomplikowane oraz powtarzalne, a trudniejsze zadania będą przydzielane dla osób bardziej doświadczonych oraz po szkoleniach;
  • zadaniem będzie przeprowadzanie kontroli jakości, dbanie o ciągłość produkcyjną, obsługiwanie maszyn, a także pakowanie itp.

Wymagania:

  • bez znajomości języka norweskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • odpowiedzialność;
  • sumienne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 NOK na mc od osoby (informację należy podać już na etapie rekrutacji;
  • rekrutacja odbywa się przez Internet;
  • pomoc przy tłumaczeniach dokumentów;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: pro/d001/21

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dla-par-praca-w-norwegii-bez-jezyka-na-produkcji-detergentow-2021-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 402602159c87004b