167 NOK/h brutto

Dla par Norwegia praca od zaraz przy pakowaniu ciastek bez języka 2018 Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 lutego 2017 00:20

Aktualna propozycja zatrudnienia dla par we Fredrikstad na produkcji ciastek. Od zaraz praca w Norwegii 2018 przy pakowaniu dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Fredrikstad, Norwegi

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 2 osoby lub para

Wynagrodzenie: 167 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji będzie polegała na układaniu ciastek w stosy, a następnie umieszczaniu ich w urządzeniu pakującym
  • zadaniem pracownika będzie również kontrola jakości wyrobów oraz obsługa linii produkcyjnej po wcześniejszym przeszkoleniu
  • czynności będą wykonywane w odzieży ochronnej zgodnie ze standardami BHP

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • zaletą będzie doświadczenie na produkcji lub wykształcenie gastronomiczne
  • chęć i energia do pracy
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość pracy na zmiany
  • umiejętność pracy w grupie
  • znajomość podstawowych przepisów HACCP oraz ISO 2200 przy pracy z żywnością

Oferujemy:

  • odpłatne miejsce do zamieszkania niedaleko pracy, koszt będzie potrącany z zarobków
  • szkolenia wprowadzające
  • ubrania ochronne
  • opiekę koordynatora
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • zatrudnienie w oparciu o umowę z agencją na 3 miesiące, z możliwością przedłużenia

Aplikacja:

Szanowni kandydaci prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV w języku angielskim na adres:
palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule “pr/006/2018”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-od-zaraz-przy-pakowaniu-ciastek-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 9905898e22d06755

4 komentarze na “Dla par Norwegia praca od zaraz przy pakowaniu ciastek bez języka 2018 Fredrikstad”

  1. Ladislav Segedy, Natasa Balkova na 8 lutego 2017 @ 17:04

    Dobrý den, máme záujem o prácu v sklade, upratovanie alebo zber ovocia.

    • pakowanie ciastek na 26 lutego 2017 @ 13:26

      Dzień Dobry.Chciałbym złożyć propozycję pracy przy pakowaniu ciastek,razem z żoną.

  2. koloorek na 9 lutego 2017 @ 13:53

    Witam,
    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Proszę o kontakt ponieważ nie mogę wysłać bezpośrednio do Państwa e-maila (występuje błąd).

    Pozdrawiam

  3. Jesteśmy zainteresowani , możemy zacząć od zaraz.

    Iwona i Janusz