163,84 NOK brutto/h.

Dla par Norwegia praca przy pakowaniu sera bez znajomości języka od zaraz Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2019 20:51

Od zaraz praca w Norwegii dla par przy pakowaniu sera. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka w Stavanger z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu przez pracodawcę (odpłatnie).

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 163,84 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca w fabryce przy linii produkcyjnej;
  • zadaniem pracownika będzie układanie plastrów krojonego sera na tacki plastikowe w odpowiedniej ilości, a następnie odkładanie ich na linię;
  • przestrzeganie zasad BHP – konieczne jest przejście odpowiednich badań, bez tatuaży, sztucznych włosów, rzęs i paznokci oraz mocnego makijażu, a poza tym ważne znaczenie ma dezynfekcja i odpowiednie ubranie.

Wymagania:

  • samodzielność;
  • otwarte i przyjazne nastawienie do pracy oraz współpracowników;
  • umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • mile widziane będzie doświadczenie na stanowisku pakowacza albo na produkcji.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • przejrzyste warunki zatrudnienia;
  • zapoznanie z obowiązkami i dokładne przeszkolenie;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 3200 NOK miesięcznie;
  • pracę od zaraz;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • możliwość rozwijania się, zdobycia cennego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą wysyłać zgłoszenia na adres:

soknadansatte2019@fastem.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-sera-od-zaraz-stavanger/

ID ogłoszenia: 6305ca216b1b638b

Linki sponsorowane

3 komentarze na “Dla par Norwegia praca przy pakowaniu sera bez znajomości języka od zaraz Stavanger”

  1. Szukam pracy na 7 kwietnia 2019 @ 20:26

    Witam mam na imie Klaudia mam 25 lat szukam pracy przez 3.5 lat pracowalam w Anglii na produkcji miesa mam w tym doswiadczenie prosze o odpowiedz czy to jest jeszcze aktualne bo potrzebuje pracy

  2. Szukam pracy na 4 czerwca 2019 @ 16:22

    Witam, proszę o kontakt mailowy w związku z tym, iż nie można wysłać wiadomości na podany wyżej mail.
    Barbara Sz.

    • Szukam pilnie pracy na 2 lipca 2019 @ 15:35

      Witam mam na imię Arek jestem zainteresowaniem pracą u państwa wraz z dziewczyną ja posiadam doświadczenie pracy w norwegi do tego zanam język norweski i angielski posiadam numer stały proszę o kontakt na e-mail 😁