160-180 NOK brutto/h

Dla par od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka na produkcji kosmetyków w Bærum

  • Miasto lub region: Bærum
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 lipca 2020 20:53

Fabryka z Bærum poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Norwegii na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie także dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bærum.

Wynagrodzenie: 160 – 180 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na produkcji kosmetyków;
  • pracownik będzie wykonywał prace pomocnicze, np. przeprowadzał kontrolę jakości oraz procesów produkcyjnych, napełniał opakowania produktem, dbał o ciągłość produkcji, a także etykietował, pakował itp.

Wymagania:

  • zaangażowane, solidne i odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • pełna samodzielność;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie + dodatki, np. za pracę zmianową, a także w nadgodzinach i w nocy, weekendy oraz święta;
  • pracę od zaraz;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • zatrudnienie na warunkach norweskich;
  • próbną umowę z możliwością jej przedłużenia;
  • odpłatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: pr/06/20

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-dla-par-na-produkcji-kosmetykow-baerum/

ID ogłoszenia: 395f22ce9aef205