167 NOK/h brutto

Dla par oferta pracy w Norwegii bez języka pakowanie ciastek od zaraz Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 czerwca 2017 01:47

Chętnie zatrudnimy od zaraz w zakładzie z Fredrikstadu kandydatów bez znajomości języka. Praca w Norwegii dla par przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 167 NOK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 2 lub para

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na układaniu ciastek w stosy oraz umieszczaniu ich w maszynie paczkującej
  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości wyrobów oraz obsługa taśmociągu po wcześniejszym przeszkoleniu
  • obowiązki będą wykonywane w odzieży ochronnej

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia oraz minimum średnie wykształcenie gastronomiczne
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • znajomość zasad ISO 2200 oraz HACCP przy produkcji żywności
  • umiejętność pracy w grupie
  • dobre nastawienie i otwartość

Oferujemy:

  • zamieszkanie blisko pracy, koszt będzie potrącany z wynagrodzenia
  • zatrudnienie na czas określony – 3 miesiące na podstawie umowy z agencją, następnie możliwość przedłużenia
  • współpracy
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalności
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • ubrania robocze

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń wraz z CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule “pr/006/2017”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-przy-pakowaniu-ciastek-bez-jezyka-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 34159497f4418849

3 komentarze na “Dla par oferta pracy w Norwegii bez języka pakowanie ciastek od zaraz Fredrikstad”

  1. jans joy na 6 lipca 2017 @ 12:51

    prosze o kontakt +48574230427 lub jansjoy1985@hotmail.com

  2. Witam jestem zainteresowana praca proszę o kontakt tel 732585183

  3. Joanna Jeżewska na 17 sierpnia 2017 @ 17:35

    Jestem zainteresowana ofertą pracy z narzeczonym.
    Proszę o kontakt : joanna.jezewska@op.pl
    Jesteśmy gotowi do pracy od 1 września