163,40 NOK/h

Dla par ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz bez języka pakowanie sera Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 listopada 2018 14:18

Oferta pracy w Norwegii od zaraz przy pakowaniu sera żółtego. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka w fabryce ze Stavanger. Doświadczenie nie jest również wymagane. Na miejscu jest już zapewnione zakwaterowanie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 163,40 NOK/h brutto.

Ilość miejsc: 4 (2 pary).

Zadania na stanowisku:

  • układanie plasterków sera na plastikowych tacach;
  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • ważenie sera;
  • kontrolowanie jakości;
  • przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

  • zaangażowanie w obowiązki;
  • samodzielność w działaniu;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • punktualność;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • spostrzegawczość, zręczność.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne 3200 NOK miesięcznie;
  • pomoc przy formalnościach;
  • norweską umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju;
  • zatrudnienie na dłużej.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń pod adres:

soknadansatte@fastem.com

Zgłoszenia będziemy przyjmować do grudnia 2018. Pierwsze wyjazdy planujemy w listopadzie.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi przez nas osobami. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-praca-w-norwegii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-sera-od-zaraz-stavanger-2018/

ID ogłoszenia: 7395bd99eee05a27

4 komentarze na “Dla par ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz bez języka pakowanie sera Stavanger”

  1. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy Proszę o kontakt posiadam doświadczenia

    • Witam Krzysztofie, interesuje mnie Pana oferta pracy, posiadam doświadczenie w pracy na produkcji oraz w kontroli jakości. Proszę o kontakt, nr tel.578 117 208 lub manufaktura4@tlen.pl
      Anna M

  2. Witam posiadam doswiadczenie w pakowanu na maszynach pakujacych prozniowo jak i w gazie doswiadczenie mam 4 lata. .

  3. Witam posiadam doswiadczenie w pakowanu na maszynach pakujacych prozniowo jak i w gazie doswiadczenie mam 4 lata. . swoje doswiadczenie oceniam na dobre