168,20 NOK/h brutto

Dla par praca Norwegia na magazynie sklepu bez znajomości języka Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 lutego 2017 03:28

Oferta zatrudnienia dla par na magazynie sklepu z Drammen sprzedającego artykuły przez internet. Od zaraz praca w Norwegii dla osób bez języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: magazynier

Lokalizacja: Drammen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 2 osoby lub para

Pensja: 168,20 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na magazynie sklepu sprzedającego przez internet m.in. gry, książki, płyty, elektronikę oraz różne inne gadżety
  • zadaniem pracownika będzie kompletowanie zamówionych towarów za pomocą skanera oraz przygotowywanie ich do wysyłki

Wymagania:

  • świetne zorganizowanie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • brak spóźnień
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • zaangażowanie i sumienność

Oferujemy:

  • zakwaterowanie na miejscu w cenie 6000 NOK miesięcznie za parę lub 4000 za osobę
  • zatrudnienie w Norwegii od zaraz bez znajomości języka
  • pracę na czas określony z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia dla najlepszych
  • kompleksowe szkolenia
  • wsparcie w załatwianiu formalności

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie CV na adres:

norwayworker@europe.com z dopiskiem “nw/010/17”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-od-zaraz-praca-w-norwegii-na-magazynie-sklepu-internetowego-bez-jezyka-w-drammen/

ID ogłoszenia: 48858a25e23b6593

1 odpowiedź na “Dla par praca Norwegia na magazynie sklepu bez znajomości języka Drammen”

  1. Lemierz Piotr na 27 marca 2017 @ 21:44

    Witam mam na imię Piotr , jestem zainteresowany ofertą pracy
    405 79 613