166,40 NOK brutto/h.

Dla par praca Norwegia produkcja kremu nugatowego od zaraz bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 stycznia 2019 21:07

Ciekawa oferta pracy w Norwegii dla par na produkcji kremu nugatowego w fabryce z Oslo. Ogłoszenie aktualne od zaraz i bez języka. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 166,40 NOK brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań, które mają charakter pomocniczy na produkcji kremu nugatowego;
  • zadania zawsze są rozdzielane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem, a może to być: pakowanie, mieszanie, ale też obsługa maszyn produkcyjnych, jak i dostarczanie produktów, przeprowadzanie kontroli jakości itp.;
  • potrzebni pracownicy na nowej linii produkcyjnej z kremem w wersji bez kalorii.

Wymagania:

  • odpowiedzialność za wykonywane zadania;
  • sprawność fizyczna;
  • doskonała organizacja;
  • sumienność;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę, a dla najlepszych możliwość stałej pracy;
  • opieka polskiego koordynatora;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie na miejscu;
  • prawo do płatnego urlopu;
  • pomoc w załatwieniu formalności.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie formularza, który dostępny jest na stronie: http://bit.do/rekrutacja2019 z zaznaczeniem posady: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2018″.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-ogloszenie-pracy-w-norwegii-od-zaraz-bez-jezyka-produkcja-kremu-nugatowego-oslo/

ID ogłoszenia: 4575c49fce704456

10 komentarzy na “Dla par praca Norwegia produkcja kremu nugatowego od zaraz bez języka Oslo”

  1. Witam, proszę o kontakt 655992969
    Irena

  2. Agnieszka Jędrych na 28 stycznia 2019 @ 22:38

    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Mam 46 lat, posiadam prawo jazdy kat. B. Przez ostatnie 20 lat prowadziłam własną działalność w branży spożywczej. Posiadam orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych, przeszkolenie w zakresie bhp i HACCAP. Jestem osobą dyspozycyjną, uczciwą, pracowitą, kontaktową, bez nałogów, potrafię przystosować się do nowych warunków, powierzone obowiązki traktuję poważnie, zadania wykonuję starannie. Mogę pracować w godzinach ponadnormatywnych, w tym na zmiany. W razie potrzeby mogę uzyskać i przedstawić zaświadczenie o niekaralności.
    Pozdrawiam
    Agnieszka Jędrych
    tel. 515141415.

  3. Witam proszę o kontakt

  4. Kuba29100 na 5 lutego 2019 @ 13:35

    Witam.
    Proszę o kontakt jestem zainteresowany.
    732682565

  5. Witam jestem zainteresowany wyjazdem sam lub w parze od zaraz pełna dyspozycyjność 576093699

  6. Witam,
    Jestem zainteresowana. Bardzo proszę o kontakt.

  7. Witam
    Jestem zainteresowana pracą. Bardzo proszę o kontakt pod numerem telefonu +48666-625-980 lub +4792544554

  8. Witam jestem zainteresowana pracą. Bardzo proszę o kontakt. Tel +4796844868

  9. Witam jestesmy bardzo zainteresowani ogłoszeniem wraz z moimi 2 przyjaciółmi podejmiemy pracę od zaraz mieszkamy w Oslo prosimy o pilny konkakt pod numerem telefonu : +4793931458

  10. Praca na produkcji krem czekoladowy Oslo2018 na 4 marca 2019 @ 17:49

    Witam razem z siostrą jestesmy zainteresowane praca w waszej fimie proszę o kontakt Pozdrawiam Iwona