168,40 NOK brutto/h

Dla par praca w Norwegii bez znajomości języka od zaraz na produkcji kanapek Oslo 2020

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 marca 2020 19:36

Zatrudnienie w Oslo dla par także bez znajomości języka. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na produkcji kanapek 2020. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 168,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca na produkcji spożywczej;
  • pracownik będzie mył i przygotowywał składniki, obsługiwał maszyny oraz mył je i konserwował, a także pakowanie kanapek, dbanie o wysoką jakość produkcji itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • brak nałogów;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale potrzebny jest j. angielski – przynajmniej podstawowy;
  • zmotywowanie do pracy;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie również dla par i grup;
  • zakwaterowanie w wysokości 3500 NOK na mc;
  • umowę próbną na 3 miesiące z opcją podjęcia stałego zatrudnienia;
  • bardzo dobre wynagrodzenie + możliwość otrzymania premii za wydajność i frekwencję;
  • wsparcie przy sprawach urzędowych;
  • bezpłatna pomoc podczas załatwiania spraw rekrutacyjnych i organizacyjnych związanych z wyjazdem.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: pk/03/20

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-oslo-od-zaraz-2020/

ID ogłoszenia: 3365e7e1882113b2

3 komentarze na “Dla par praca w Norwegii bez znajomości języka od zaraz na produkcji kanapek Oslo 2020”

  1. Witam. Jestem zainteresowana z chlopakiem podjac prace.Cv wysle mailem. Pozdrawiam.

  2. Witam,
    Czy ogłoszenie jest nadal aktualne?
    Dziękuje i pozdrawiam

  3. Michalina na 16 maja 2020 @ 16:08

    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani podjąć pracę, czy oferta jest nadal aktualna?Pozdrawiam.