186 - 198 NOK na godz.

Dla par praca w Norwegii bez znajomości języka pakowanie wędlin od zaraz Sarpsborg

  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 września 2022 18:34

Od zaraz aktualna praca w Norwegii przy pakowaniu wędlin. Zatrudnienie w Sarpsborg bez znajomości języka także dla par. Zakwaterowanie zostanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sarpsborg.

Wynagrodzenie: 186 – 198 NOK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w zakładzie mięsnym;
  • zadaniem będzie pakowanie gotowych wyrobów przy taśmociągu.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • sprawność manualna;
  • energiczność;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy w Norwegii;
  • chęć wykonywania prostej, ale monotonnej i powtarzalnej pracy;
  • mile widziane będzie doświadczenie;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • ubezpieczenie;
  • płatny urlop;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • zakwaterowanie w cenie 6000 NOK na mc od pary albo 4000 NOK na mc od osoby;
  • legalne zatrudnienie;
  • umowę podpisywaną z pracodawcą.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie:

z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2022″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-dla-par-od-zaraz-pakowanie-wedlin-sarpsborg/

ID ogłoszenia: 506632dc6696ded0