168 NOK brutto/h

Praca w Norwegii dla par na produkcji napojów bez języka od zaraz 2019 Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2019 01:17

Z darmowym zakwaterowaniem oferta pracy w Norwegii na produkcji napojów aktualna od zaraz. Zatrudnienie 2019 w Lillehammer bez języka dla par z atrakcyjnymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Lillehemmer.

Wynagrodzenie: 168 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw trzeba przejść szkolenie, które będzie dotyczyło zasad przestrzegania BHP, obsługiwania maszyn oraz wykonywania prac pomocniczych;
  • zadania są przydzielane zgodnie z indywidualnymi predyspozycjami, czyli praca na taśmie albo przy myciu lub konserwacji maszyn, ale też przy ich obsłudze oraz przeprowadzaniu kontroli jakości, jak i pakowaniu itp.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B oraz swojego samochodu;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • zdyscyplinowanie;
  • miel widziana będzie znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego;
  • dużym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • szybkie i zwinne wykonywanie swoich zadań;
  • otwartość.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w gotówce lub na konto;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • norweską umowę o pracę na 3 miesiące na próbę z możliwością jej przedłużenia;
  • zapewnione zakwaterowanie dla par bezpłatnie;
  • dostęp do Internetu po wi-fi.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez formularz:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

z zaznaczeniem opcji: „Produkcja napojów Lillehammer”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-ogloszenie-pracy-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-napojow-bez-jezyka-lillehammer/

ID ogłoszenia: 7455cb6e3e6626c2

4 komentarze na “Praca w Norwegii dla par na produkcji napojów bez języka od zaraz 2019 Lillehammer”

  1. Aleksandra na 24 kwietnia 2019 @ 18:00

    Czy oferta nadal aktualna?

  2. Praca w Norwegii dla par na produkcji napojów bez jezyka od zaraz 2019 Lillehammer na 1 maja 2019 @ 09:55

    Jesteśmy zainteresowani razem z mężem posiadamy własny samochód jesteśmy dyspozycyjny od zaraz. Tel. 600 496 382 660 484 426

  3. patrycja na 20 maja 2019 @ 14:04

    jestem zainteresowana moj mail. patrycjaakaa66@gmail.com pracowalismy z chlopakiem ostanie 3 lata na produkcji w anglii

  4. Witam bylibysmy z dziewczyna zainteresowani panstwa oferta posiadamy wlasne auto… partnerka mowi komunikatywnie po angielsku ja niestety bardzo slabo